Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvladnut rozchod ak je to kolega?

Príspevok v téme: Ako zvladnut rozchod ak je to kolega?
bubo35

Ahojte mate niekto skusenosti s rozchodom s kolegom. My sme sa totiz pred par dnami s mojim expriatelom rozisli, problem je ten ze je to moj kolega, sice sa snazim vyhnut sa kontaktu s nim a aj on sa snazi, aby mi neublizoval, ale predsa sa nahodou stretneme niekde na chodbe. Rozisli sme sa v celku dobre vzhladom na okolnosti a sme si povedali ze urcite by sme chceli zostat kamarati, len neviem ci to je mozne. Obavam sa ze ked ho budem vydavat casto ze sa mi to bude tazsie prekonavat.

Mate s tym niekto nejake skusenosti,a vieste niekto poradit co a ako?

Dakujem

bubo35

Dakujem, za odpovede, od pridania mojho prispevku uz uplynula nejaka ta doba, a mozem povedat ze naozaj je to pravda, ze cas vsetko vyriesi, nehovorim ze je vsetko zabudnute, ale je to lepsie. Mozno pomohlo aj to ze som bola mesiac prec a nestretli sme sa vobec a trochu som si aj odvykla od toho ze by mi mal chybat kedze som ho nemala na ociach (mozno to vyznelo blbo, ale je to tak). Ja som este aj po navrate mala pocit, ako by sa mi vyhybal len aby mi neublizoval, a na jednej pracovnej akcii sme si vyjasnili ze s tym nemam ziadny problem sa s nim rozpravat. A ocividne to potreboval aj on aj ja aby sme si povedali ze nenavidime jeden druheho pre to co sa stalo, ved sme dospeli ludia. A naozaj teraz aj ked sa stretneme vidim, ze na mna uz nepozera s takym pocitom viny. :) Dufam ze to tak zostane, a to co sme si povedali ze zostaneme kamarati nam naozaj vydrzi. Uz len aby som sa vyrovnala s tym ked bude mat novu priatelku.

TinuskaB

Je to tazke.Ja som bola v tom istom. My sme sa stale len hadali,nevedeli sme sa riadne rozpravat zo sebou. Bolo to tazke,hlavne preto,ze my sme sa este mali radi. Az raz,velmi sme sa pohadali. Vsetok ten stres sme konecne vydali zo seba. Potom sme sa porozpravali,povedali sme si,ze to tak nemoze ist dalej. Od vtedy vychadzame spolu dobre. Bude to ale medzi nami stale take ine...

inuška

Treba to prekonať, čas to vylieči.(netreba si začínať s kolegami, potom sa vyhnete nepríjemným pohladom), sorry

pjosa

moja kolegyna ma ten isty problem. Nerozpravaju sa, iba pracovne. Snazia sa. Treba oddelit pracovne od sukromneho. Treba sa to naucit. Drzim palce

iva1

cau bubo nemala som taku skusenost ale podobnu je to horsie ak ho este lubis to sa neda prekonat drzim palce...........

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvladnut rozchod ak je to kolega? - Fórum - ZDRAVIE.sk