Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhe vlasy.....

klara5

jebnuta: je to dobre pretoze ti rachlejsie rastu....si este len pubertiacka a je to vidiet aj podla toho ako pises tie skratky omg...jj..a taketo uvedom sa dieta:)

Taisiya

-----RHASSOUL-hlina pohoria Atlas----- je to podobne, no my to pouzivame v takej konzistencii ,ako bahno (nie prasok a len cista zmes ) pretoze prave to bahno je take mastnejsie a viac regeneruje ,potom sa nadherne vlasky lesknu
pouzivame to tak 1krat do mesiaca no skus i ten prasok nemala som ho, tak neviem potvrdit ucinok... a vzdy po umyti vlaskov ,ked su take skoro suche no NIE uplne suche si votrieme ,ten sezamovy alebo jojobovy olej(je dolezite vystihnut kedy sa ma aplikovat olejcek -NESMIE sa davat na mokre a ani na SUCHE len na vlhke vlasky)
este som chcela pochvalit olej lieskovy ten je naozaj super a to ho mate v kazdej lekarni ,tak skus

rew

Taisiya> nieco taketo mas na mysli..?
-odkaz odstránený-
a sezamovy olej dostat napr v obchode so bio/zdravou vyzivou

dejdica

ale no...
ved ako komu :) decká to je v genetike :-*
niekomu rychlejsie niekomu pomaly :D mne ako vidim vobec :D ale nie :D mam pocit ze od kedy si ich zehlim tak su dlhsie ale to preto lebo su rovne ale oni su tak ci tak tak nvm naco si ich zehlim som nespokojna :P

mimus1

ahoj aj ja potrebujem poradit......vlasy mam tak po plecia do piostupna ostrihane strasne potrebujem aby mi narastli mam len trinast takze....prosím! neviem ci mam pouzivat niaku masku pouzivam len sampon nivea 2 v jednom a umyvam si ich kazdy druhy den ma ich dost huste a vlnité...co mám robit podstrihnut sa??alebo pockat?? jem vsstko co sa len da :) prosím!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dlhe vlasy..... - Fórum - ZDRAVIE.sk