Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrhaná koža na stehnách, mám strie?

Peto T

Všeobecne sa podceňuje dôležitosť vitamínu C. Ak máte v poriadku obličky, metabolizmus železa a medi, tak skúste aspoň 1000mg denne, najlepšie s jedlom a rozdeliť na viacero dávok. Dlhodobo. Treba viac piť.

Vitamín C je nevyhnutný pre tvorbu a údržbu kolagénu, ktorý zabezpečuje pružnosť a pevnosť kože, šliach a kostí. K tomu ešte nejaký zinok a prírodný B-komplex a verím, že nové trhliny sa nebudú tvoriť.

zuzic

donatela: ako by si opisovala mna:Dmam tiez 15 r. ibaze ja mam uz asi moc male sebavedomie lebo sa uz na kupko neodvazim...

donatela

mam 15 155cm a 55kg...a hoci nemam velke sebavedomie..koli striam a stihluckym kamoskam si nenecham ujst leto a a zabavu s kamosmi v bazene...viem ze tam patrim medzi tucnejsie s mojou hruskovitou postavou ale aspon viem ze po men nepozeraju lebo maju tam dost vela modeliek..a je uz tazko schodnut to dobre viete baby...a uz vibec si to udrzat azaroven ak chudnete robia sa strie pretoze to je zrazuu...takze sa spametajte...ked budete stare poviete si ako rady by ste boli an kupku alebo pri mori a auzivali :)) a len si zaplacete ze ste mali postavu na kupalisko relativne v pohode..a nevyuzili ste to..ak vam prekaza ze kamosky su miiis...tak ako moje:(...tak si vyberte niekoho podobneho...:) vela stastia a vytrvalosti...a na kupalisko budem chodit ajnkeby som mala 100kg..ved ake vykopavky tam niekedy chodia..omg

donatela

mam 15...a ma to plno bab v mojom veku nic zvycajne..ale vraj pomaha olejcek akym sa deti natieraju.taky z lekarne..a kazdu noc msite sa tym natriet...cize,,ako vo vode spat,,

rosalie

preco niekto pise ze sa to da odstranit laserom a niekto ze nie iba pod bruskom alebo uz som pocula ze len na prsiach.....dost ma to stve pretoze ja mam tiez velmi vela na stehnax ale aj na prsiax....tak ja len ze ci sa to teda da lebo ak ano tak by som to chcela skusit..nech by to stalo cokolvek...a nemyslim ze sa s tym da len tak vyrovnat...ja som tento rok nemala na sebe plavky ani raz a to moji rodicia chcu ist do talianska..no newem newem

Zuzika123123

aj ja to mám, dosť som pribrala počas dospievania, vlastne celkovo sa mi vtedy vaha dost kolisala, priberala, chudla...zial, na mne je toho vela...hlavne stehna, tie su uplne cele (na plavke som nebola ani nepamatam), a na zadku tiez...:( co uz.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrhaná koža na stehnách, mám strie? - Fórum - ZDRAVIE.sk