Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pigmentove skvrny na tvari

- mira

Na tkanive pečene ešte nemusia byť evidentné zmeny. Pečeň je zásobáreň glykogénu. Je to množstvo asi na 1 deň. Ak jeme cukru toľko, že túto kapacitu prekračujeme, ak cukrom neustále prekyseľujeme organizmus, prebytky sa vylučujú kožou.

delphia

kremy pigmentove skvrny urcite neodstrania.
pomoze chemicky peeling kyselinou trichloroctovou. robia ho kozni lekari (niektori).
co sa tyka laseru- osobnu skusenost nemam, ale poinformujem sa, ake su skusenosti pracoviska, kde laserom odstranuju pig. skvrny.

alexa29

michaella.
Opýtam sa takto. Su to ako starecké flaky alebo len vačšie pehy? Určite s tým nelez do solárka a vyhýbaj sa slnku lebo to spôsobuje najmä slniečko. A ver mi ziadne krémy ani zákroky ti nepomôzu. Ked ti budú ponúkat laserový zákrok never tomu chcú len vymámit prachy. Niekedy nepomoze ani kréms vysokým faktorom. nemá to niekto v rodine? ked más obavy chod na kozné. Pozri sa na nechty a ruky, ked sú Ok, ziadne čierne skvrny a iné záležitosti,tak je to len spigmentovaná pokozka. a s tým sa musís zmierit.

silviadudova

som v cudcine a mam vela virazky na tvari asu bolestive som tu uz 9mesiacov astoho len dvatyzdne na sk a azmizly mi atu sami objavily este viacej co mi moze pomoct poradte mi uz som skusila vseliake kremy

sisa72

je pravda ak nepracuje dobre pečen.. ale to je nejaka choroba čo som Ti pisala.. len neviem ako sa vola...A kamoška dalšia čo ma flaky behala po doktoroch a jej nič nezistili.. rozvadza sa a povedali jej že to ma so stresov

- mira

Máš preťaženú pečeň, čo môže súvisiet s HAK, ale i s nevhodnou stravou. V tomto prípade je tam veľa cukru a živočíšnych produktov, ktoré pečeň zaťažujú, tiež chemikálie v potravinách.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pigmentove skvrny na tvari - Fórum - ZDRAVIE.sk