Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rosalgin - naozaj pomaha na gynekologický vytok?

pepa1493

mala som problemy miktorickeho ale aj zapaloveho povodu moja gynekologicka mi predpisovala rozne cipky a antibiotika a absolutne nic mi nepomahalo tak som sa rozhodla s tym skoncovat sama ... kamaratka mi odporucila rosalgina musim povedat do tyzdna som bola vyliecena z problemov, ktorych som sa nevedela zbavit rok ... je to super pouzivam ho aj doteraz preventivne kazdy druhy den vecer po kupani pol sacku :)

pink

Ahojte... Ja mám prášok.. A pani v lekární bola taká zlata že mi poradila aby som si napustila trocha vody a sedela v nej chvíľku a pri tom si ju riadne vyumyvala... A pomohlo.

RNG

Viac na rosalgyn=benzydamine hydrochlorid pozri na
en.wikipedia.org
Je dost protizapalovy aj mierne antimikrobialny, ale na silnejsie infekcie ho odporucaju kombinovat s roznymi atb.
Roztok praveho povodneho citricidalu , ktory obsahuje quaternialne zluceniny, nie len polyfenoly je ale ucinnejsi na vyplach, v koncentracii od 300 az 720 ppm

miskaa22

Ahojte baby, skusila som prvykrat vyplach pomocou roztoku rosalginu a musim uznat, ze uz po prvom pouzi citim silnu ulavu od tazkosti (mala som silne palenie a svrbenie spojene so zapalom mocovych ciest). Avsak urcite treba liebu dodrzat minimalne na 5 dni a po mesiaci i ked nie su pritomne priznaky mykozy alebo bakt. zapalu. Rosalgin je vyhodny v tom ze posobi i na bakterie i na kvasinky, pretoze casto je pritomna zmiesana infekcia.

Bejka8

Dievčatá, ak máte záujem, môžem Vám predať Rosalgin 5 ks, pôvodná cena:10,11 e a ja Vám ju predám za 5 e,

Nikus613

Ahojte baby, Rosalgyn je naozaj super vec. Mne hlavne pomaha ked mam vytok a svrbenie. Dolezite - jedno pouzitie nestavi, ja ho pouzivam ked mam problem aj tri dni za sebou rano a vecer.

eve30

aplikovala som si prvy raz rosalgin a neviem, ci mam tu flasticku aj stlacat, ci len cakat, ako to same bude tiect... a trikrat som to prerusila, lebo som potrebovala cikat... teraz citim trosku palenie... neviem, ci je to dobre, ci mam pokracovat a ci to robim dobre :(

sasha

Ahojte,
prosím vás, chcela by som sa spýtať či po použití Rosalgin roztoku a následne (resp. po pár hodinách)po použití čipky je bežné pociťovať mierne pálenie alebo je to náznak, že mi niečo z toho nesedi..Nemáte niekto podobné skúsenosti? Možno že, to zle aplikujem.
Ďakujem vopred za radu

InnerWorld

ahojte, kedze tu pisete o vytokoch,chcela by soms a opytat,ci je normalne,ked ma zena vytok permanentne okrem menzesu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rosalgin - naozaj pomaha na gynekologický vytok? - Fórum - ZDRAVIE.sk