Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najúčinnejší šampón na mastné vlasy a lupiny...

hanka9

Vsak cez pokozku - pory kolko prejde chemickych skodlivin zo samponu do organizmu ???

ono sa to nezda a kazdy to väcsinou podcenuje, resp. nevie o to, ALE !!!

Teraz padne otazka, ze cim si mame umyvat hlavu, ked nie chemickym samponom, vsak :-o))

a ja odpoviem

nuz kazdy nech si umyva hlavu, cim chce, resp. ako chce, vsak :-o)))

hanka9

Urcite by som si proti lupinam davala vyrazne radsej odvar z korena zihlavy a lopucha, resp. inych bylin, ci rozne zabaly, ako

chemicky sampon, ktory prave robi podla mojho nazoru obzvlast pri lupinach zle !!!

darkdark

ja som nasla jeden pripravok (nie sampon), ktory sa aplikuje na pokozku hlavy po umyti a neoplachuje sa. kupila som to v kadernickych potrebach - Schwarzkopf BC - taka tuba, maju take na viacero veci a tento jeden ma tusim modre napisy&. mne to na lupiny pomaha 100% a netaha ma koža. vyrabaju k tomu aj sampon atd. ale to nepouzivam - ta tuba uplne staci. a mam po tom akoby pevnejsie vlasy. stalo to cca 13e ale vrelo to odporucam.

zuzqqa

Úprimne povedané, ja som ešte nenašla šampón, ktorý by mi zabral a to som už toho vyskúšala strašne veľa...ani spomínaný Vichy nemal dlhodobý účinok...všetky šampóny majú len krátkodobý účinok a potom keď si naň pokožka hlavy zvykne, tak neúčinkuje...skúšala som ich striedať, ale ani to nemá dlhodobý efekt...no ale keďže mi od kožnej bola diagnostikovaná seborea (čo nie sú klasické lupiny, aj keď tak vyzerajú) a je všeobecne známe, že je to v podstate nevyliečiteľná vec, tak sa s tým veľa robiť nedá. Sú obdobia, keď je to lepšie a sú obdobia, keď som z toho doslova deprimovaná. Najhoršie je to snáď v zimných mesiacoch, keď nesvieti slnko a celkovo všetko spojené s kožou sa zhoršuje :-(

Drudik

na mastne vlasy, svrbenie a lupiny je dobry sampon Clarsebic, dostat ho v lekarni. Je to pomerne neznamy sampon ae velmi dobre mi zabral. A hlavne nie je az tak drahy ako povedzme Vichy

anusik

je ti poradim nekupuj si pripravky na maste vlasy ani ze na lupiny leno tie zlozky oni sice odstrania mastnotu ale zaroven aj vysusia pokozky a pokozka sa brani a aj viac sa masti mozes si kupovat pripravky na jemne vlasy teda ak ich mas jemne alebo akekolvek len nie mastne vlasy dufam ze sa ti tato rada zide

skip

sweet lolitta: chcela by som sa opytat, ak mas s tym skusenosti, (planujem sa tento tyzden hennovat:-)) - pridavas olej do farby pred nanasanim, alebo potom pri zmyvani samponom? a mala by sa nechat namiesana farba odlezat niekolko hodin pred samotnym farbenim (aj s olejom, ci ten az potom pridat)? niekde som to citala. dakujem vopred za info. inak o tych Lavera samponoch som tiez pocula ze su dobre, momentalne mam od Annemarie Borlind prirodnej nemeckej kozmetiky ceramidovy aj s balzamom, je kvalitny, aj krasne vonia. Laveru som tusim este nemala, hadam niekedy vyskusam. tiez som za PRIRODU:-))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najúčinnejší šampón na mastné vlasy a lupiny... - Fórum - ZDRAVIE.sk