Najúčinnejší šampón na mastné vlasy a lupiny...

lili258

žihlavový dixi je fajn, ale zase zazraky nerobi ak más moc mastne vlasy, a brezový ten neni vobec vhodny na mastne vlasy!!! a na lupiny je dobrý lopúchový sampon od alpy :)

jankaaaaaaa

najobycajnejsi, najlacnejsi zihlavovy sampon. aj brezovy je dobry. len trocha vysusuju konceky vlasov, tak treba pouzit balzam. ale len na konce ak sa mastia korienky rychlo

gabriela tv

myslíte že ten dixi žihľavový je dobrý? a pomáha ? po kolkych dnoch sa znova zmastia vlasy ak ho pouzivam?

sminkarka

asi na treti den,mne sa masti hlavne vrch a kedze nosim vypnutu ofinu,na ten treti den si na ofinu vysypem trosku sucheho samponu-tiez od alpy,na ten 1 den to postaci...aj ked stae to nie je uplne idealne podla mna ten zihkavovy pomaha

pozri si este tieto stranky-tento sampon som este neskusala,ale je vraj cisto na mastne

www.demiclen.sk

a tu je lopuchovy+dalsie bylinne

www.alpa.cz

sisa72

Nejlepší je od Vichi dostat ho v lekárni stoji okolo 10EUR a k tomu brezova alebo žihlavova voda tu kupiš v drogerii a stoji par Eur 1,Vichi má aj dobrý proti lupinám.. ten proti lupinám mam odskušany..Neviem ktora ta voda je na mastne vlasy či brezova alebo žihlavova.. je to tam napísane ak by si išla do drogerie

sweet_lolitta

diana> mozes si kupit hennu farbiacu alebo hennovy zabal (ktory nefarbi vlasy, len ich vyzivi a zbavi ta lupin). Lupiny castokrat vznikaju z priliz tazkej chemie v samponoch, preto by som na tvjom mieste pouzivala prirodne. Hennove zabaly vlasy trolinku vysusuju, pokial ich mas suche prirodzene, dava sa do nich par lyzic olivoveho oleja, ktory vlasky vyzivi tiez. Pokial ich mas extremne mastiace, skus len 1 lyzicku oleja. A postupom a aplikaciou henny ti tu rada pomozem, ked sa ju rozhodnes dat :)

diana9

sminkarka: Čiže na mastné vlasy mi radíš žihľavový od Dixi??? A chcem sa spýtať zaberá hneď po prvom použití na mastné vlasy??? A zhruba po koľkých dňoch sa ti po ňom mastia vlasy??? Ďakujem moc.

slovacik

Tak na mastne vlasy a supiny som vyskusal vsetko mozne ale nezabralo, lebo asi kazdy sampon proti lupinam vyvolava mastenie vlasov!!!