Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

výška.....

15_zuzka

pipixD...noo jak som s apodozvedala tak u každého je to inakšie....ale ked máš14 tak podľa mňa ešte áno.:D...aspoň o tie 3-4 cm...:D...noo ale vješ u každého inak.::D

pipixD

co by som dala keby som mala aspon o 5cm viac.x((.....bo mi vadi ze mam len 163cm.....a vsetky moje kamosky su brut vysoke sa citim pri nich ako liliputan hrozne......ked mam 14podla vas este neco narastem?xD

mifor

Milá blaha, nie každý chlap chce "žirafu" a nie každá "krpatá" chce byť vysoká. Ja osobne by som ani za nič nechcela byť vyššia ako 165 cm (meriam síce omnoho menej). A rozhodne nemám čo závidieť vytiahnutým babám, vyčnievať pomaly nad každým.

sylvia2829

no ja som dostala menzes v jedenástich a od vtedy som narástla a nevem kolko ale tak mam asi 162 a rastiem aspon myslim a mam 16 to je u každého inak......haha

sylvia2829

no ja som dostala menzes v jedenástich a od vtedy som narástla a nevem kolko ale tak mam asi 162 a rastiem aspon myslim a mam 16 to je u každého inak......haha

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

výška..... - Fórum - ZDRAVIE.sk