ake make upy použivate ake su naj???

hanciiiz

ja pouzivam Max factor Miracle touch a je to zatial najlepsi make up co som mala, dobre sa nanasa, lebo je k nemu spongia

whee_ee

tak snad ti bude ten affinitone vyhovovat, podla mna je to fajn make up, ale vies, kazdemu sadne nieco ine..predtym som mala loreal, aj max factor, ale tento sa mi najviac pozdava, aj preto, ze vyzera prirodzene, a k mojmu veku (18) je to tak lepsie:D

whee_ee

no, ja pouzivam bronzer hlavne na zvyraznenie licnych kosti a potom uz len tak prebehnem stetcom aj po zvysku pleti ale to len jemne:) ono to tam ma take trblietky, pekne to vyzera.. a myslim ze by nemal byt problem to dat na makeup, predtym som dala a v pohode, neboj :).

ketinka

Dakujem pekne,zajtra hned nabehnem do drogerky pre ten anfinitone a pre bronzer.... ozy a ten sa moze dat aj po naneseni make upu aby plet vyzerala pekne opalene???
lebo ked niekam idem bez make upu to nejde ale len tak na bezne nosenie a do prace staci puder...

whee_ee

a po tom make upe nemam vobec pocit vysusenej pleti, este si ho aj prepudrujem, ale vravim, teraz po dovolenke ho zatial nepouzivam, more zlepsilo vyrazky tak staci puder zatial...

www.maybelline.sk

- tu mas aj odtiene, nejde ani tak o tmavost ale hlavne aj o nadych, ci ide tvoja plet do oranzova, zlata atd, musis vyskusat tester aby si to presne videla, ale tento make up sa prisposobi tonu v podstate... on tak aj zjednoti tu farbu, no ja som spokojna, ale musis vyskusat sama..kazda sme ina:))

whee_ee

ketinka, to neviem ci je najtmavsi, musis popozerat a podla testerov:)... btw, bronzer mam obycajny Gabriela Salvete, stal ma asi 4 éčka, ale je super, pekne ukaze na pleti a ked vies, ako si ho naniest tak je to uplne super:)) takisto mam aj puder tejto znacky...

pockaj, dam ti linky:)

www.salvete.cz - tu je puder co pouzivam, odtien 04

www.salvete.cz - bronzer, odtien 02 :))..

ketinka

whee_ee:

ten odtien golden beige je najtmavši???
A nie je po naneseni plet taka jak vysusena???
A aký bronzer je dobrý na opalenu plet???ten som este nikdy nemala ale na pekne opalenu plet je to asi nutnost.

papaja

naj je podla mna od Astoru ktory obsahuje okolo 10 mineralov alebo tak...neupchava pory,super kryje,nie je drahy a ani plny chemikalii

whee_ee

ketinka, ja mam ten affinitone Golden Beige a je to v poho, ale teraz som po dovci, tak mi je svetly trochu ale on sa prisposobi :).. lenze teraz mam aj v poho plet, tak davam len puder a bronzer... ale s affinitonom som spokojna, pritom nemam cistu plet, ale on vyzera prirodzene a aj ked ho vrstvis, tak nie je napadny.. som dost spokojna s nim...

miroslavaa

Ahoj, tak v prom rade, treba mať na pamäti či hladáš make-up silne, stredne alebo slabo krycí a tak, koľko chceš investovať. Z tých drogériových je dobrý miss sporty so matte-105Sk, ale smrdí, je slabulinko krycí,skôr ako tónovací krém z tých viac krycích čo ja viem.. ja objednávam z avonu perfect wear nestierateľný make-up (320Sk)alebo používam aknecolor(na vyrážky, nie celú tvár!!!)alebo dermacol 24H amke-up, silne krycí.