Prijimacky na vysoku sukromnu ?

meForMe

majockaa ale zas si myslim ze zo statnej ta skor nevyhodia.. predsa len plati sa tam a vyhodia fakt uz len socky co na to uplne kaslu a su tam len preto ze im to rodicia zaplatili a oni nemaju ziadne starosti..ja tam chcem ist preto lebo cestovny ruch ma bavi,a rodicia mi ju platit isto nebudu..

sway

sever.anka Jedna velmi znama VS hotelova je aj napr vo svajciarku a je to velmi prestizna skola:-))
meForMe
Kludne si daj prihlasku aj na EUBA,ale tento obor je o nicom ako cela EUBA,moj nazor:-)Inak na SK sukromne skoly naozaj beru skoro kazdeho,takze prijmacok sa bat nemusit.

meForMe

majockaa ale zas si myslim ze zo statnej ta skor nevyhodia.. predsa len plati sa tam a vyhodia fakt uz len socky co na to uplne kaslu a su tam len preto ze im to rodicia zaplatili a oni nemaju ziadne starosti..ja tam chcem ist preto lebo cestovny ruch ma bavi,a rodicia mi ju platit isto nebudu..

majočkaaa

a este k tomu , nepovedala som ze ju musi skoncit, pytala sa len na prijatie a prijmu ju s velkou pravdepodobnostou,a ci ju skonci to je uz na nej ako sa postavi k studiu.

majočkaaa

rony26 ale je vacsia pravdepodobnost dostat sa na sukromnu ako na statnu, pretoze nie kazdy z rodicov ma naraz dat 25 000 za semester, a preto sa tam hlasi menej ludia je vacsia pravdepodobnost prijatia.ja proti sukromnym nemam nic, koniec koncov som na taku prijata aj ja.a ked som hladala na internete tak nasla som velmi malo skôl sukromnych kde sa skusky robili, pretoze sukromne si dakto aj da ako poistku ze ho nevezmu na statnu a nakoniec ho tam zoberu a na sukromnu nepôjde a im takto velmi vela ludi odpadne.

meForMe

Nechapte to tak,ze tam idem len kvoli tomu ze tam je matika len prvy semester :) je to len jedno z dalsich plus.) cestovny ruch ma vzdy velmi bavil,tak preto..

meForMe

Nechapte to tak,ze tam idem len kvoli tomu ze tam je matika len prvy semester :) je to len jedno z dalsich plus.) cestovny ruch ma vzdy velmi bavil,tak preto..

meForMe

je to hotelka-manazment cestovneho ruchu:)matematika je tam len 1.semester a to mi vyhovuje..nechcem si podavat viac prihlasok,len kvoli tomu ze ak ma tam nevezmu..lebo ked niesom presvedcena o kazdej skole kam by som si tu prihlasku dala,pochybujem ze by som tam vydrzala 3 ci 5 rokov..