Prijimacky na vysoku sukromnu ?

sever.anka

fúúúha, a aká je to škola, že tam tak veľmi chceš ísť? ja by som na súkromnú SŠ alebo VŠ nikdy nechcela ísť, preto ma zaujíma, aká je to škola...

rony26

nuz tak ja ti nechcem brat iluzie, ale to co pise majockaaa nie je celkom pravda...ale necudujem sa, lebo vo vseobecnosti prevlada nazor, ze ked ide o sukromnu skolu tak beru vsetkych a vsetci ju aj skoncia, ved si to predsa platia...no skola, aj ked je sukromna podlieha urcitym pravidlam...pravidla urcuje ministerstvo skolstva, najma cez akreditacnu komisiu...v ramci tychto pravidiel je aj pocet studentov, ktori mozu skolu navstevovat...tak ale to som ta nechcel vystrasit, co skola to ina situacia...kazdopadne drzim palce :-)

meForMe

dakujem majockaa,to som chcla pocut :ú hned som kludnejsia :) je to moja vysnivana skola a spravim pre to vsetko aby som sa tam dostala,aj ked potom to bude riadny zaberak zaplatit ju:/ ale co,sny sa maju plnit :D

majočkaaa

na sukromnu beru vacsinou vsetkych a ak su aj prijimacky tak ta s velkou pravdepodobnostou vezmu.pretoze na sukromne sa stale hlasi menej ludi a v dnesnej krize este viac, pretoze za semester sa plati priblizne 20 000 - 25 000 nechce sa mi prepocitavat na €.takze preto beru vsetkych ktori sa im tam hlasia:-)