Koktanie

SHAKTI

ano zajakavanie suvisi so stresom,teda zhorsuje sa pri strese,nervozite,povod je pri velkom zlaknuti a da sa uspesne liecit hypnozou.

rastislav bolos

Dobry den. Zajakavam sa od malicka. Teraz mam 33 rokov. Dokazem sa cele hodiny rozpravat bez znamok zajakavania. Zajakavam sa malo skoro vobec ked som. Ked vsak znevozniem tak to zacne...nie velmi. Naucil som sa vyberat tie spravne slova v komunikacii,ale chcel by som zit bez zajakavania. Mozete mi nejako prosim pomoct? Dakujem vam. S pozdravom

71gloria

Vady reči súvisia - čo sa týka ezoteriky s piatou čakrou-krčnou. Piata čakra slúži ako most medzi cítením a myslením. Prostredníctvom nej človek vyjadruje seba- komunikuje.Pozrite si informácie o čakrách.Doporučuje sa napr. spievať si. Psychotronika doporučuje dbať na preliečenie a prevenciu zápalov vylučovacích a pohlavných orgánov, aby sa zajakavosť nezhoršovala.Samozrejme stav nepolepší ani strach, nervozita.

agina

Viem, ze nejaky pan v Rajeckych Tepliciach lieci hypnozou,vyliecil aj vlastneho syna, ale bohuzial neviem, ako sa vola, alebo ako sa k nemu dopatrat.Jedine ist do Rajeckych Teplic a pytat sa na neho ludi.Inak neviem.

miska716

prosim pomôžte mi ja sa zajakávam a strasne by som chcela s tim nieco urobit ale neviem co ked sa zakoktam tak kazdi sa mi smeje a mam aj strach hovorit v triede pred ostatnimi ziakmi je to pre mna ako nocna mora psrosim pomôzte mi!!!!!!!