Život po vysadení antidepresív

webra

Mirka, ja kupujem v lekarni doplnky, napr. vit C, omega-3 aj mineraly na kosti a mam to "schvalene" Damianom, som mu poslala aj pridavne latky, aj koncentraciu latky a napisal ze je to velmi dobre a mam to uzivat... Takze prestan zase zovseobecnovat a zavadzat prosim.....

mirka 23

ketsut nič nie je dokonale, ale keď zaplatiš v lekarni velke peniaze za doplnok a najdeš v ňom mastenec...tak ja nemam slov. To v Lambertsoch sa nemôže stať.

ketsut

nie som odborník v oblasti farmaceut. tak sa k tomu nebudem vyjadrovať.....len porovnala som obsah vitamínov v jednej tablete....

inak čo je úplne dokonalé?

mirka 23

ketsut, ja na teba neutočim :) Len ti vravim, že tei Jamiensony vobec nie su kvalitne. Proste dostaneš do seba vitaminy, ale s nimi aj kopu škodlivych veci.

ketsut

ja som povedala, že v lekárni ich považujú za kvalitné a nerobím im propagáciu ani nič....len som porovnala vitamíny, ktoré v lekárni považujú za top, by sa dalo povedať s tými od Damiána, to je všetko.

mirka 23

Ketsut, inak ja som mala vitainy od Jamiensonu, A boli tam pridane riadne svinstva. Si nemysli, že su to tak kvalitne veci...Fakt po veľa skusenostiach z lekarne nekupi nič.