Ešte nemám krámy

Príspevok v téme: Ešte nemám krámy
Zuzka1211

Ahojte mám za 4 mesiace 14rokov a ešte stále nemám menštruáciu.Viem že mám ešte času a mala by som byť rada že ju ešte nemám,ale viete všetky moje kamošky ju už dávno majú a ked o nej začnú kecať mne je to také blbé:(.A už aj prsia mi ako také narástli a výtok mám už dosť dlho.Tak kedy príde menzes?:(Aj ked mám času nejak do 16 či 17 nepoznáte niečo ako by som mohla privolať menštruáciu???Nemyslím si že som nejaká nevyspelá,nie som ani chudá ,ale zase ani tučná.

jaJA111

co vam šibe? ved to neznamena,že ked ma 14 rokov a ešte nema menzes,že je vadna! všetko ma svoj čas. niekto je skor vyspely,iny zas neskor. neboj, menzes pride a netrap sa nad tym.ešte budeš rada a budeš čakat kedy už skonči. ak sa fakt obavaš,tak chod ku gynekologičke a uvidiš,čo ti povie. pa a neboj...

[zruseny8]

prosim vas nestraste ju, vobec ti netreba doplnat zelezo. mozes ale nemusis. staci ak budes mat vyzivnu a vyvazenu stravu ktora obsahuje vapnik..

karioll

zuzka
prve menzesy zvyknu byt velmi nepravidelne a rozlicne dlhe.ak ich mas dlhsie,je dobre ist k lekarovi,ci neprichadzas krvacanim o vela zeleza
freely
ja som reagoval na zuzku nie na teba

zuzka1211

tie čo to už dávno máte...neviete akeje to.ked všetky kamošky kecajú o krámoch..a vy sa nemožete pridať.neviete aké to je ked ste posledná z triedy a ešte ich nemáte.Jasné že to nie je tragédia ale ani nič príjemné.No ja som sa tu nedávno stažovala že mám 14 a krámy ešte nemám.No ale minulý týždeň v stredu ma prekvapili a cez noc som ich už dostala.ale trvá mi 8 alebo 9dní a je prvé 3dni dosť silná....ale nič ma neboli je to ok?