Ešte nemám krámy

Príspevok v téme: Ešte nemám krámy
Zuzka1211

Ahojte mám za 4 mesiace 14rokov a ešte stále nemám menštruáciu.Viem že mám ešte času a mala by som byť rada že ju ešte nemám,ale viete všetky moje kamošky ju už dávno majú a ked o nej začnú kecať mne je to také blbé:(.A už aj prsia mi ako také narástli a výtok mám už dosť dlho.Tak kedy príde menzes?:(Aj ked mám času nejak do 16 či 17 nepoznáte niečo ako by som mohla privolať menštruáciu???Nemyslím si že som nejaká nevyspelá,nie som ani chudá ,ale zase ani tučná.

zuzka1211

Ahojte.tak som sa prišla pochváliť:D
Dnes som to dostala.Ráno som sa zobudila a bola som od krvy.No nemám žiadne bolesti nič.aspoň zatiaľ:) .Len jednu chvíľu mám silné krámy a potomhodinu dvenič

alzbee

Vyskusaj si trosku zaskakat, osprsit podbrusko teplou vodou a cakaj:) ja si myslim, ze naozaj sa ti coskoro rozbehne normalny menzes...pockaj kludne este dva dni a uvidis...

alzbee

Zuzka: ten hnedy vytok podla mna znamena, ze uz dostanes menzes...o par hodin ti uz mozno pojde normalne krv..teraz sa to uz rozbieha:))

Zuzka1211

ahojtte to som ja:)Tak tu po dlhšom čase zase píšem.:D
Dnes ráno som si našla na nohavičkách hnedý výtok ktorý nezapácha len z neho bolo citíť trocha krv.Ráno nebol silný len troška ho bolo.no teraz je stále silnejší:(
No a že ešte nemám krámy to som spomínala minule.čo to môže byť?:(

majka__

mirka, neboj sa, o problem ide az vtedy, ked ich nedostanes po 16-17. roku. niektore dievcata, co su velmi chuducke, tak ich dostanu neskor (podobne problemy maju baletky... a i.). proste chude dievcata. a ako som pisala, ja som dostala po 15-tke. a nepravidelny menzes som mala do 20-tky. teraz mam 21 a rok mam uz kramy pravidelne. takze nebojte sa tie, co este kramy nemate - coskoro pridu :o)