EMG vysetrenie na tetaniu

[zruseny12]

tak to ti prave nepoviem,lebo ja som bola aby mi urobili,ale nerobili mi ich,ze vraj nepotrebujem to,ked som sa porozpravala s lekarom...o vsetkom...

[zruseny12]

BEZMOCNA
ako ty uznas za vhodne,ale ked mas aj hromonalny profil zly,tak ta psychiatricka ti nepomoze uplne...mozno pomoze zvladat stress atd.ale hormonalny profil sa ti tym nenapravi...

[zruseny12]

RNG je clovek ,ktory radi,ake doplnky mas uzivat namiesto chemie...a ma aj dost znalosi o zdrv.probl.
vpravo bezia nazvy tem,ktore prave su aktualne a tam sa ti obcas objavi ta tema....alebo mas vyhladavanie tem,tak tam si ju vyhladaj...nazov temi je ako som pisala OTAZKY NA RNG...
DOBRA STRANKA JE AJ KED SI DAS DO GOOGLA ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
TAM SI NAJDE SDOBRE RADY NA TVOJE PROBLEMI,MOZNO EXISTUJU AJ NEJAKE CAJE NA UPRAVU HORMONOV...

bezmocna18

urcite na tu denzi. pojdem mam uz aj nejake lieky na upravenie hormonov tak ich budem brat tak ako mi boli predpisane...a co je to rng?? kde to mam napisat ??

[zruseny12]

neviem,ale ja na tvojom mieste,by som sa nestressovala,ked uz mas zistenu TETANIU-POTVRDENU,vies aj to,ze mas HORMONY NIE V PORIADKU...tak treba v prvom rade UPRAVIT HORMONY...A PYTAT SA AJ NA TU DENZITOMETRIU...

inak ja ked som mala potvrdenu TETANIU,tak jedna velmi dobra zena,s ktorou som sa zoznamila cez POKEC,mi poradila,ked som jej napisala, co mam za problem,ze mam tetaniu a odvapn.kosti...ze mam si ist dat urobit HORMONALNY PROFIL...tak som sla a urobila som dobre,hormonalny prof.som nemala urobeny,lebo ze je ok,ked mam menzes v poriadku,ale lekar ma na zaklade toho,ze mam TETANIU poslal na tu DENZITOMETRIU a to bolo moje stastie,lebo tam sa mi ukazala OSTEOPENIA/ZACIATOK ODVAPNOVANIE KOSTI/POTOM NASLEDUJE OSTEOPOROZA....
tak na zaklade tychto vysledkov mi zacali hladat pricinu TETANIE...A NASLI...BOLA TO ALERGIA AKO SOM UZ PISALA ATD.

TY KED MAS ZLY HORMON.PROFIL,TAK BY SI SI MALA UPRAVIT HORMONY,ALE JA TI V TOM NEPORADIM,LEBO SA V TOM NEVYZNAM...ALE URCITE NA DENZITOMETRIU BY SI MALA IST...
lekarka by ti mala poradit ako,to mas dat do poriadku...