Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zabudla som ako mam uživať lieky CETIRIZINE SANDOZ

Príspevok v téme: Zabudla som ako mam uživať lieky CETIRIZINE SANDOZ
saskia.

Tieto tabletky mi dnes predpísala doktorka sú to 10mg, 30 tabletiek. Som zabudla, či mi hovorila 1x denne, alebo 2x denne. Môžem si dať aj dve denne? Telefon mi už nedviha. Povedala mi, že po 15 dňoch by mal zapal v hrdle ustúpiť, tak teraz neviem či si možem dať aj dve denne. Lebo v letaku píšu iba 1 denne, ale ona mohla povedať inak. Mali ste ich niekto?
Alebo nejaky lekar mi tu nevie poradiť?

saskia.

Lekarka mi to na recept nenapísala, že kolko krat denne, to povedala iba mne ale ja som ju asi nepočuvala, a v lekárni mi napísali na krabičku 1x denne, tam sa ma pýtala lekarnička, že načo to mam a že stači to uživať 1 denne.
Asi si dam fakt iba jednu denne lebo som celý deň ako omračena a stale sa mi chce spať :)

Kukinak

www.zdravie.sk

AKO UŽÍVAŤ Cetirizine Sandoz 10 mg

Vždy užívajte Cetirizine Sandoz 10 mg presne tak, ako sa odporúča v tejto písomnej informácii pre používateľov. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.

Dospelí a dospievajúci nad 12 rokov: Zvyčajná dávka je jedna tableta raz denne. Ak sa objaví ospalosť, tabletu môžete užiť večer.

Deti od 6 do 12 rokov s hmotnosťou 30 kg a viac: Zvyčajná dávka je jedna tableta raz denne alebo ½ tablety dvakrát denne (ráno a večer).

Deti od 6 do 12 rokov s hmotnosťou menšou ako 30 kg: Zvyčajná dávka je ½ tablety raz denne.

Tieto tablety nie sú určené pre deti mladšie ako 6 rokov.

majjka.

Mne to tiež predpisala raz lekarka a davala som si 1 denne. Ale v lekarni sa pýtala na čo to mam uživať, lebo sa može aj 2x denne a v lekarni mi povedali že stači jedna. Tak myslim, že možeš aj 2x denne, ak to maš mať na 15 dní.

Macca

Ja ti mozem poradit len tolko, aby si hned v pondelok kontaktovala svoju lekarku, ze ako to mas vlastne uzivat.
A tabletka navyse ti myslim neuskodi cez ten vikend.

saskia.

Jej ďakujem za opravenie adminom. Ale asi nikto nevie, tak ak mi nebude vedieť nikto poradiť, si dam večer tu druhu tabletku a keby niečo tak to možem zmeniť na jednu denne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zabudla som ako mam uživať lieky CETIRIZINE SANDOZ - Fórum - ZDRAVIE.sk