MYDLO DETOL POMAHA NA TVAR???

anjelik9

ja keď som chodila ku kožnej tak mi kázala biele detské mydlo =´) dettol som skúšala a bol fajn ale ja som potrebovala aj aby sa mi nemastila pleť a na to mi veľmi pomohla bioderma sebium a keby si nerýpem stále ten xicht tak by som ho mala teraz už dobrý len tam mám chrastičky čo som si to rýpala =(

whee_ee

Antibakteriálne tekuté mydlá Dettol Fresh a Dettol Sensitive ničia až 99,9% baktérií a zabezpečia vám a vašej rodine kompletnú antibakteriálnu ochranu na každý deň!

Mydlá DETTOL s antibakteriálnou zložkou a s aktívnou hydratačnou zložkou sú silné proti baktériám a vírusom a zároveň nežné aj k detským rukám. Kombinácia spoľahlivej antibakteriálnej zložky s aktívnou hydratačnou zložkou zanechá ruky nielen čisté, ale aj zdravé. Majú neutrálne pH a sú bez obsahu mydla. Sú odporúčané aj odborníkmi z oblasti medicíny a vy si tak môžete byť istý, že vás a vašich blízkych starostlivo ochránia pred všade číhajúcimi baktériami a infekciami.

- vidite, este aj hydratujuca zlozka a bez obsahu mydla. to sa moze na tvar.. to nie je mydlo klasicke, ktore vysusuje.

whee_ee

a ja si na noc davam fasa hydratacny krem... :D lebo cim vuac plet vysusujeme, tym viac sa mastni - obranna reakcia.

panika

no zrejme preto, ze vysusuje sa Ti upravila plet..ale bude to asi len docasne. Kazdy plet (aj mastna), potrebuje zvlhcovat aa premastovat. Cim ju budes viac susit, tym ju viacej poskodis a zym viac sa ti bude mastit..Treba zvysit prijem tekutin (najlepsia je cista voda), skus vypit niekolkokrat za den pohar cistej vody...a no a k tomu mydlu -radsej skus DOVE alebo sirove (priamo na akne -kupis v lekarni), ale URCIOTE pouzivaj aj hydratacny krem/gel

MARISA116

mnamka--- no pletova voda garnier ako som ju pouzila hned sa mi nasipali virazky hromada ale co pouzivam midlo detol mozem si zaklopat vidim ju lepsima ocami a to je dobre ze visusuje lebo ja mam velmy mastnu plet ale diki...