Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meskaju mi kramy a dost dlho

Príspevok v téme: Meskaju mi kramy a dost dlho
aaaaa-nika

menstruaciu mam od 12 rokov,teraz mam 17.meska mi uz asi 3-4 mesiace..mala som tazkosti v jedeni,v tom obdobi som ju nemala vobec..ked som pribrala,tak som ju dostala,a teraz zase nic,nechapem to..bola som u gynekologa,vysetril ma cez konecnik,ale nic mi nepovedal,takze zrejme nic vazne..ale aj tak je to divne,preco to meska??nedal mi ani tabletku,ani vyvolavacku ani nic

basaa

ahojte kramy mam od dvanastich a teraz mam už davno po 15tke nikdy mi kramy nemeskali a len teraz už siesty den..co mam robit aby som dostala ? Som velmi chuda mam 33 kg...prosim poradte ale doteraz som mala pravidelne a sex som nemala...

lenka535

mam 15 a menštruaciu som dostala len nedavno (teda dost neskoro ale som rada)už mi meška 3 mesiace ,a neviem či je to normalne ,viem ze prve 2-3 roky ma byt ten menzes taky nepravidelny ale žeby až tak? može to byt z toho že som schudla?prosim poradte ako niežeby som chcela silou mocou menzes lebo je to otrava,ale bojim sa ze to nieje v poriadku.

renusi

mila aaa-nika,mala som podobny problem,ja som rok nemala menzes. bola som na gynekologii,tiez som nic nebrala,len milekar povedal,ze do 17ky by sa to malo upravit,ze to hormony alebo stres myslim,ze sa to par mesiacov po 17ke upravilo.no mal by ti lekar povedat čo a ako.možno fakt by trebalo vyhladat ineho lekara.drz sa!

morgana

aaaaa-nika
zmen gynekologa. Pokial vies, ze nie si tehotna tak by lekar mal zistovat o co ide. odobratie krrvi a zistovanie stavu hormonov je to minimum co ma spravit......

bardotova

preco by to bolo zvlastne, ze jej nic nedal? ak zena nema dostatocnu hmotnost, aby bola schopna vynosit dieta, menstruacny cyklus sa zastavi. akonahle zena nadobudne dostatocnu hmotnost, obnovi sa jej aj reprodukcna schopnost, sama od seba, bez umeleho vyvolavania.
ak sa zena priamo nelieci na neplodnost, nie je dovod aplikovat hormonalne lieky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meskaju mi kramy a dost dlho - Fórum - ZDRAVIE.sk