Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim nemocnica

jajka001_

pochybujem ze by ti odmietla radu, ked je taka mila ako vravis - ved to nemusi trvat dlho. ak bude mat cas, tak budete kecat aj dlhsie, ak nie, tak ti povie.
povedz ze kamoska ma nejaky problem a hanbi sa ist k doktorovi, tak si sa prisla na to spytat ze ci je to vazne a ako to riesit. nieco si uz vymysli :))

chcem to

a to mam tam akoze prist,zanou len tak a rozpravat sa snou??lebo ona ma nieco ine na praci ako somnou konzultovat kamosku :(

jajka001_

tak sa tam chod obsmietat a mozno na nu narazis :) chapem ze by si ju rada stretla ked bola mila, ale co dalej, ako si to predstavujes? keby si tam prisla s nejakou chorobou, tak co? raz by si ju mozno videla, prehodila dve tri vety - a co?
radsej vymysli nejaky problem ktory chces konzultovat len s nou, lebo jej veris - to je dost dobra zamienka, a budete o tom hovorit - povedzme o kamoske ktora ma nejake problemy - nech ti poradi lebo sa nemas koho opytat, mamy sa hanbis a podobne.

chcem to

lenze ta sestricka ma primala a bola som snou prakticky len cez vecer,jeden den,resp.jednu noc,ale starala sa a myslim ze uz si ani nepameta:D

jajka001_

no neni to trapne. co si myslis ked chodia dakovat ludia doktorom ze im pomohli ze je to trapne? a mozes sa opytat ked tam nebude, ze kedy ma sluzbu, povedia ti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim nemocnica - Fórum - ZDRAVIE.sk