Zivot bez priatelov..

Príspevok v téme: Zivot bez priatelov..
lucia7777777

MAm pocit ze v mmojom zivte sa zatial nikdy nevyskytli skutocní priatelia. Pod pojmo skutocní myslím takí, kt by sa o mna zaujimali a kt by stali o moju spolocnoost.. Vacsinu casu dna a prazdnin stravim sama. Keby nenapisem nejakej kamoske tak mne sama od seba nenapise asi ZIADNA.. NEprehanam , ani sa nelutujem, ale naozaj to tak je . Pri tom myslim zze ked sme spolu tak si mame co povedat.. Ale vacsina mojich priateliek ma chlapcov, cize mozno aj v tom je chyba.. ja neviem,, ale vzdy som mala a mam pocit ze nikam nepatrim. Ze nikto o mna naozaj nestoji.. okrem rodicov.. teda aj tí by mi mohlo prejavovat trochu viac dovery a nie mi dost veci zakazovat... CAsto ked som sama placem.. MYslim ze zivot bez priatelov je fakt prazdny.......

Lumik

mozno to, ze ci sa chcu ludia s nami kamaratit je vo velkej miere o imidzi, popularite, a celkovo fyzickom vzhlade a vystupovani.

hop

s tým byť vtipný som to nemyslel zas tak do slova, nečakal som že sa toho chytíte... :) myslel som to tak vo všeobecnosti

lost

Pokial by ste boli SKUTOCNE sami, nepisali by ste take veci, ze je to "zle" ..
Existuje len absolutna samota a samota .. nic viac a nic medzitym..

hop - to ze nevies nieco vtipne nevadi, stale je to lepsie, ako ked sa niekto snazi stoj co stoj zadret nieco vtipne.. ono to pride same, neboj - clovek co ma schopnost rozmyslat (kazdy) sem tam povie nieco trefne a zaroven vtipne..

dane

Prave preto ze "mozno" je to len v tvojej hlave.Tak stale ak na to zacnes mysliet zacni nieco robit,pozerat komediu.
A to ze nie si zabavany alebo nic zabavne nepovies?naco?staci uz len to ze mas skym ist von a to je podstatne.Je vela takych co sedia uplne sami za pc a to je vacsia tragedia.Podla mna.

hop

dane, to, že je niekto dobrý človek, je niekedy úplne na nič. Keď nie je človek schopný reagovať, povedať niečo vtipné, v spoločnosti neuspeje. Odskúšané :) Ono možno sú to iba hlúpe myšlienky, a možno to tak tí druhí nevnímajú.. ale aj tak. Môžem sa iba domnievať. Ale ja sám z toho/zo seba nemám dobrý pocit. Je to hrozne demotivujúce a frustrujúce

dane

si velmi mlady clovek a tieto myslienky zazen.Viem ze je to velmi tazke.Ale ak na teba tieto myslienky pridu zacni nieco robit zacni pozerat nejaku komediu ktora ta zamestna.A ked mas par ludi a oni s tebou idu niekam.Tak naco myslienky ze im nemas co ponuknut.Ved co im mas co nukat.Staci ak s teba pocitia to ze si dobry clovek.Viem mne sa lahko pise.

budeakonebol

ahojte,to co napisal HOP je velmi podobne mojmu pripadu,tiez prezivam to iste,az na to ze moj priatel je EXTROVERT...miluje ludi,dokaze pokecat s hocikym bez problemov,jeho slovna zasoba je neuveritelna,vzdy ked niekam ideme s jeho partiou tak sa mu usta nezatvoria-uplny opak mna...je mi to trapne pretoze nikto nechape ako sme sa mi dvaja dali dokopi,sama neviem...je to zacarovany kruh...kazdy den sa prebudim s pocitom ako dnes prezijem dalsi den...keby ze si napisem kolko slov poviem za den tak mozno na dvoch rukach to spocitam...ako vidite pisem dost dlhy komentar ale ked to mam povedat nazivo proste to nejde,,,mam v hlave blok a nedokazem rozpravat