Potenie - Driclor

[zruseny8]

ano,aj mne driclor pomaha. len neviem ci nezacina ucinkovat az na nejaky druhy ci treti den..nemam to este tak odpozorovane

slavica

Ahoj :-) tak ja som včera prvý krát vyskúšala driclor..poviem ti prekvapil ma účinok..nakoľko ja asi nemám EXTRÉMNY problém len taký "bežnejší"...naozaj sa dnes v praci len obzeram a zisťujem, že moje tričko nieje vlhké v oblasti podpazušia..naozaj..takže ono to funguje a si zober, že len včera som tu skúsila prvý krat naniesť...prečítala som si postrehy viacerých dievčat..skúsila som všetky skombinovať..čiže som isto hodinu pred nanesením nebola vo vani..ani sa neholila..no ked som si to naniesla citila som svrbenie...nepríjemné..ale keď ideš spať tak to sa dá :-) a rano som sa umyla..a aj som si epilovala podpazušie..lebo nepôjdem predca s neupraveným..a nemam žiadnu REAKCIu..myslím začervenanie...atď...

sajfina

333tekvicka áno príde ti to poštou na dobierku,normálne klikneš na produkt- KÚPIŤ a potom vyberieš spôsob platby,či na im pošleš peniaze na účet a potom ti pošlú tovar,alebo či budeš platiť pri vyzdvihnutí na pošte a ešte je tam aj expresná kuriérska služba,ale tú som nikdy nevyužila,tak to neviem povedať

333tekvicka

ahoj sajfina pls ako to fuguje to objednavanie cez -odkaz odstránený- to mi pride na postu?? pls odpis mi pripadne mi napis na 333tekvicka@azet.sk budem ti velmi vdacna

sajfina

tak to dúfam,že ho nezakázali,už ho používam asi 4 roky a úplná spokojnosť...inak majú ho v internetovej lekárni :
-odkaz odstránený-