Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VAS NAZOR !!!!!!

Príspevok v téme: VAS NAZOR !!!!!!
karila

zaujimalo by ma ako je to splatenim ked ide von baba s chalanom.. Moj velmi dobry priatel nikdy nechce aby som si ja platila napr dzus alebo nieco aj ked idemem napr 3 krat za vecer niekam do baru.. Kino som si raz platila ja potom trval na tom ze to zaplati on.. Je mi to na jednej strane blbe, aj sme sa o tom rozpravali a pozna moj nazor.. Ale povedal , ze ja kedze som studentka a nezarabam nic zatial, ze si mam peniaze setrit.. ze jemu to problem nerobi kezde zaraba naozaj DOST.. ale mne je to aj tak take blbe.. aj ked v podstate ma pravdu .. Ale.. co myslite??? Viem ze on by si odo mna nic zaplatit nenechal.. mozno v pripade ze by soom aj ja zarabala.. ale to bude asi tak za 5 rokov kym skoncim skolu..

[zruseny12]

dakujem a hlavne uz na to nemysli...este raz vela stastia tebe aj tvojmu priatelovi a hlavne pevne zdrvavie vam zelam...

karila

Maria.... tak teraz si ma teda povzbudila fakt :) Myslim ze mas pravdu, len vies ja sa obcas asi trosku zbytocne zatazujem vecami kt nemusim.. a trapim sa pre ne. Teraz sa uz na to zacinam pozerat trosku inak... DAkujem...!!! a zelam aj ja tebe veela stastia v zivote.. s clovekom kt ta bude mat strasne a hlavne uprimne rad :)

[zruseny12]

KARILA
pozri,keby nechcel neplati za teba...urcite to berie tak,ze to robi pre cloveka,ktoreho MILUJE...ty ked este studujes atd.tak nemozes mat taky prijem ako on,zbytocne sa nezatazuj takymi myslienkami,zivot je nevyspytatelny raz sa moze stat,ze on bude potrebovat teba,koli financiam a ty mu to budes moct vratit...

podobne som to mala aj ja pred viac rokmi,ked som ja pracovala a moj/teraz uz ex/bol na vojne a nemal ziaden prijem nic...kupovala som mu veci,oblecenie cigarety atd.ked som sla za nim do kasarni niesla som mu stale nieco...a nikdy ma nenapadlo,ze to robim zbytocne atd.brala som to ako samozrejmost,ved som to robila pre cloveka,ktoreho som milovala...je pravda,ze som sa od neho vdacnosti nedockala,ale je to uz o inom...
teraz ma to obcas ZAMRZI,ze ja som bola taka velkorysa atd.alebo zijem s clovekom,ktoreho matka mi vykrikuje,ze ho mam pre peniaze atd./a vobec nevie,aka som/a aj on sam mi dava pocitit,ze som na nom zavisla,vsetko sa to otocilo....ale to je tiez o inom uz pisanie...

nezatazuj sa takymi myslienkami zbytocne,ked on to robi z lasky k tebe a hlavne ti nedava pocitit,ze ti plati asi je rozumny clovek a vie preco to robi,zbytocne sa trapis...
vela stastia ti prajem

Stronger.

Ahojte, videla som tuto temu, viete, aj ja mam podobny problem. Mam priatela, sme spolu uz rok no a vsetko plati on, uz je to akoby samozrejmost, ze sa o vsetko postara. Ma dobru pracu a ja som len studentka na strednej. Niekedy sa nad tym zamyslam, ze je to uz fakt blbe, ale na druhej strane ja nepracujem, ale studujem....

karila

DAkujem za tvoje rady ...:) vies iba som chcela vediet muzske a zenske nazory na tento problem.. idem teraz spinkat ale zajtra kludne mozme pokracovat :) tak papa

AdamKrt

Ber to tak, ako ked mas napr. nejaky maly zarobok, ci vreckove Ty a mala by si platit 1 cent. No bol by to pre Teba problem ? Asi nie... A prenho to moze byt ako takato suma. Takze je rozdiel, kto a co dava. Viac si mozes potom cenit, keby pre Teba urobil nieco svojimi rukami, ako ked len nieco zaplati, co prenho nic nemusi znamenat, uplne zanedbatelna suma..

karila

Adamkrt tak ako netvrdim ze tie peniaze dostava zadarmo, tiez musi robit.. ale naozaj pre nho tie sumy nie su velke... jaaj tusim je to tazko s tymmi peniazmi :)

AdamKrt

Ak nieco vymyslis, zas to ale s vdacnostou netreba prehanat. Ak si vezmes, ze ak ma penazi ako pliev, potom je pre neho ozaj nejake pozvanie nic. Moze minat na nieco ine podstatne viac a tie sumy su pre neho jednoducho smiesne. Takze ak mu chces podakovat, tak pre nieco ine. Mozno, ked sama nemas teraz peniaze, sa Ti to javi, ze on vela robi, ale neni tomu tak. Peniaze nie su vsetko. Ci on urobi nieco aj sam pre vztah, nielen zamavat peniazmi. Keby to bol niekto, kto tvrdo musi na ne driet, tak je to ine. Ale ked ich ma vela, tak je to pre neho nic...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VAS NAZOR !!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk