VAS NAZOR !!!!!!

Príspevok v téme: VAS NAZOR !!!!!!
karila

zaujimalo by ma ako je to splatenim ked ide von baba s chalanom.. Moj velmi dobry priatel nikdy nechce aby som si ja platila napr dzus alebo nieco aj ked idemem napr 3 krat za vecer niekam do baru.. Kino som si raz platila ja potom trval na tom ze to zaplati on.. Je mi to na jednej strane blbe, aj sme sa o tom rozpravali a pozna moj nazor.. Ale povedal , ze ja kedze som studentka a nezarabam nic zatial, ze si mam peniaze setrit.. ze jemu to problem nerobi kezde zaraba naozaj DOST.. ale mne je to aj tak take blbe.. aj ked v podstate ma pravdu .. Ale.. co myslite??? Viem ze on by si odo mna nic zaplatit nenechal.. mozno v pripade ze by soom aj ja zarabala.. ale to bude asi tak za 5 rokov kym skoncim skolu..

karila

JAne ze robila.. keby tolko zarabaˇm..:) a viem ze on je rad ze sme spolu kedze robi mi sr .. cize mozno na tie peniaze az tak vtedy nehladi, len ja nemam rada moment platenia.. brrrrr...:))

jajka001_

no musis to vydrzat a ked zacnes zarabat, vyrovnate sa a bude to ok. ved ty by si to na jeho mieste tiez tak robila.

karila

No tak to ano ja viem ze je mat dobre niekoho komu sa vyrovnas aj po financnej stranke.. ale mam pocit ze medzi nami zacina byt nieco viac a preto ma to trapi lebo viem ze tak skoro sa to nezmeni kedze mam este vela skoly.. a brigada ziadna.. takze preto iba .. :(

jajka001_

keby si isla po peniazoch tak ta to netrapi a nepises sem :) to je jasne. ale tak si nepomozes, on na to ma a nebude sa obmedzovat lebo ty nemas. je to blbe, z viacerych aspektov. preto je lepsie mat niekoho zo "svojej kasty" :))

karila

Noo to je jasne ale vies ja nie som ten typ co by isiel po peniazoch. NEhovorim, su dolezitou sucastou zivota ale zas hladat si podla nich partnera to niee....Len mi to je take blbe stale nemozem si pomoct:) A viem ze jeho nepresvedcim.. ze aj tak to zacvaka.. uz teraz ked je leto sa snazim aby sme sa skor isli niekam prejst a nie stale len v baroch vysedavali.. Tak dufam ze ten moj blby pocit sa aspon na cas utisi :) Proste len to vidim ako dost velky nepomer medzi nim a mnou... Po financnej stranke.. aj kedd sa to tyka napr len jedla, dzsuu kavy ci kina.. ale aj tak..:) Viete ako.. Studentoom sa peniaze zidu vzdy a niekedy sa naozaj neda velmi rozhadzovat... Ved to poznate..

jajka001_

mne by to bolo tiez blbe
ale poznam chalanov co babe ani kofolu nekupia a to je tiez blbe
myslim ze by tam mala byt nejaka vyvazenost aby si sa necitila ako vydrziavana
ono sa to moze aj proti tebe obratit potom ti bude vycitat ze ti plati
sem tam ked ti nieco kupi je to mile
ale zase ked chcete niekam ist a ty na to nemas a pre neho je to normalne bolo by to blbe keby ste nesli len kvoli tomu ze ty nemas peniaze
asi budes musiet zniest ten blby pocit :) a neber to tak, kolko bab takych chlapov priam vyhladava len kvoli peniazom :))