Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbenie prosim precitajte

RNG

nase creva obsahuju az 1000 miliard roznych kultur. Pokial tam pr3evladaju probiotika(90% +) takmmame dost obrannych latok vyrobenych v crevach proti plesniam a candide vsade inde v tele. Zialbohu antibiotika povacsine znicia crevnu kulturu, a tym podporia rozmnozovanie sa candid a plesni.
Preto tu casto odporucam miest antibiotik pouzivanie sirokospektralnych antimikrobialnych latok, ktore potlacia nielen bakterie, ale aj plesne a kvasne infelcie zaroven.
Este lepsie su take, ktore potlacaju viac skodlive bakterie, ako probiotika, takze sa daju davat taske davky, ktore znicia skodlive bakterie a neznicia uplne probioticke kultury. Spominal som tu casto rozto citricidalu, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, collostrum a ine.
Samozrejme odporucam kazdemu doplnok selenu, zinku, jodu, vitaminov C a E minimalne

miska 9999

uz som si kupila mast canesten ale nejako to neprechadza a prisiel do toho aj hrudkovity vytok . asi to uz nie je v poriadku....

poliewoocka

Pravda, ATB nicia okrem inych organizmov aj tie "dobre", preto ta mykoza. Odporuca sa zjest kazdy den aspon teglik bieleho jogurtu ako prevencia. Z masti ti pomozu spominane, na predpis zas fungolon tabletky.

skulka

Ahoj. Určite je to mykoza. Na tú potrebuješ masť a dá sa kúpiť aj bez lekárskeho predpisu. Určite to samé neprejde a bude to horšie. Je to sprievodný jav tých antibiotík. Niektoré ženy sú háklivejšie. Ver mi ja k nim patrím tiež. A ak máš aj tvarohový výtok tak je to na 100 % mykoza. Keď si ju nebudeš liečiť spravia sa ti tam ešte aj bolestivé ranky

If

Bylo by vhodne zajit ke gynekologovi nez zanedbat infekci "spodku"! Kvasinky (mykoza) se velmi rady a casto vraceji, pokud se nepreleci.

danuska123

antibiotika sposobuju niekedy kvasinky, spolu so svrbenim by si mala mat taky biely hrudkovity vytok, ak ano nie je to nic hrozne, pojdesna gynekologiu da ti lieky a po troch dnoch bude vsetko ok :)

neva

Spolu s ATB by si mala užívať probiotiká.
Kúp si niečo v lekárni, daj si poradiť - -odkaz odstránený- a tiež si kup canesten mastičku.
Ak to bude dalej pretrvávať tak bude potrebné aj canesten tabletku, alebo navšteva gynekologa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbenie prosim precitajte - Fórum - ZDRAVIE.sk