Opuch po obriezke

Príspevok v téme: Opuch po obriezke
Peter_11

Zdravim
pred 2 tyzdnami som podstupil ciastocnu obriezku. Uz to je celkom zahojene, daktore stehy vypadli ale na jednej strane penisu je ta predkozka strasne napuchnuta a nezda sa mi ze by sa ten opuch stracal. Doktor mi povedal ze by to malo zmiznut do konca leta a ked nie mam dojst. Prosim Vas neviete mi poradit ako sa zbavit toho opuchu skorej pretoze do konca leta nevydrzim bez sexu ... Dik

Peterkoo

mam pocit akoby tym ked kracam sa don stale pumpovala krv .. ako keby teda stale opuchal... je to este len 35 hodin po zakroku.. no neboli ma nic iba ten opuch nie a nie ustupit

mate59

Kamilky práve vysušujú,nechaj zaschýnať,keď pôjdeš von, zafačuj,volnejšie športové nohavice,bude to dobré,uvidíš.

Peterkoo

uz sa stalo , repik uz bude za chvilu...lezim stale v posteli ale nemam obvaz po moceni som sa pokazde osprchoval , tearz idem na ten repik.. v mieste uzdicky nie a nie zaschnut.. o dva dni musim do mesta nieco vybavit , dufam ze to uz bud trochu zahojene aby som mohol prejst.. vyzera akoby som ho aspon 2* privrel do dveri.. od dnes skusim na noc framykoinovu mast.. a cez den sprchu a repik, ci kamilky..nech uz to je prec...

mate59

opuch by už nemal rásť odo dnes a dierku treba odmočiť - rozlepiť kamilkami,repíkom - odvar.Vymeň si obvaz,drž to v čistote.

Peterkoo

no zda sa mi ze ten opuch rastie a rastie .. obvaz mi zisiel dolu asi pred par hodinami a stale to neschne.. neviem ci to mam na noc nechat odokryte alebo preventivne zabalit ,, no dierka bude aj u mna asi zaschnuta .. ako ju mam \"otvorit\" ?

mate59

Nezľakni sa zajtra ten opuch bude vačší ako dnes,kúpel až zajtra.Pro močení nebol problém, ale mal som zalepenú dierku,tak sa na to pozri pred močením,po 7 dňoch vybrali stehy a bolo všetko ok.V mieste uzdičky som mal najdlhšie chrastu.

Peterkoo

noo on bol tak minimalne , uplne malinko opuchnuty ale zrazu fakt navrel a v mieste uzdicky to zacalo tiect.. dost ma to vystrasilo ... Sexovat nejako neplanujem :D nieto páru :) .. no s repikom zacnem asi od zajtra , abo pockam este den , pretoze to je dost zive a nechcem aby sa mi uvolnili stehy.. teraz je este dost opuchnuty ... tak dufam ze sa mi aspon tyzden nepostavi !! :D naozaj teraz to nepotrebujem .. uf este s mocenim to bude zaujimave...

mate59

Opuch ti do pár dní zmizne,ale nemalo by to vobec krvácat,keď tak kľud na lôžku, hlavne bez fyz. námahy a záťaže,mesiac to nebude trvat, to už budeš veselo súložiť.
Len máčaj dobre v repíku, kamilkách.Bolí to len v noci, kď sa ti postaví, ináč to bude pohoda a len užívanie,neboj.

Peterkoo

dnes som bol na zakroku asi dopadol dobre.. siel som hned domov a po par hodinach zbierania odvahy som sa nanho pozrel.. a vsimol som si mierny opuch , lezal som , sem tam som si sadol a vtedy som pocitil tlak , obvaz spadol a penis bol asi 3x vacsi okolie rany naliate krvou , strasne som sa vylakal.. krv striekala kade som chodil .. ako tak som to poutieral a ihned skocil do postele.. uz je asi len 2* taky opuchnuty .. bojim sa ci to nemoze nejako natrvalo ohrozit moje zdravie .. zajtra zacnem so sprchou a kupelmi no nechcem mat opuch mesiac .. o dva dni idem na chirurgiu vyberat z tvare malu hrcku tak tam musim nejako prejst ..

Peter_11

house: este to je stale napuchnute aj ked menej ale stale to vyzera zaujimavo, ale uz som to nemohol vydrzat a celkom sa to dalo ani partnerke to nevadilo :)

Dik za rady vsetkym