Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie tak skoro? =´(

Optimista_dozaista

ja mam strie na vnutornej strane stehien, ale viac na pravej nohe a na zadku tiez trochen. nepribrala som prudko, v podstate si od puberty drzim svoju vahu. mala som vsak cas, ked som sa nemohl tolko venovat pohybu, kolko predtym. bola som oprovana na lavom kolene a stvorhlavy sval mi velmi ochabol. Kedze som sa malo hybala, svalovu hmotu postupne vytlacal tuk. Nepribrala som na vahe, pretoze som pre depresie vela nejedavala, ale koza na taketo zmeny reagovala striami. Navyse, mam psoriazu a mam pocit, ze ta mi vznik strii len podporila. Myslite, ze psoriaza ma daco spolocne so striami, resp. ci loziska psoriazy podporia vznik strii?

poliewoocka

Strie ma skoro kazdy..chlapi,zeny,deti...vsetci. Podkozne vazivo niekedy neunesie napatie pri prudsom raste a vzniknu trhlinky. Veru,keby som aj ja v trinastich vedela,co to je,inak by som sa o seba starala:/ ale co uz, netreba zufat..ja si ich uz vobec nevsimam, priatel taktiez, takze no problem:)) a uz mi ich ani skoro nie je vidiet(mam ich na bokoch-prechod ku zadku).Kazdy vecer si ich masirujem takou gumenou nasadkou na ruku, na ktorej su hrbolceky, potom nakremujem telovym mliekom..sportujem taktiez..a nemam vdaka tomu ani celulitidu:)

vevnisko

NO DO JE DOST NA NIC KED STRIE ZBLEDNU SU TO TAKE NECHUTNE SEDE CIARY JA MAM TIEZ LEN 16 A TRAPIA MA UZ DOBRE 3 ROKY KEBY SOM VEDELA CO TO JE KED SOM MALA TYCH 13 MOZNO BY SOM SI NA TO AJ DACO DAVALA ALE TERAZ JE MI TO UZ NANIC KED TO MAM TAKE AKO MAM :(

If

Bohuzel je to zpusobeno tvym typem pokozky a rychlym zvetsenim objemu danych partii. Kup si jako prevenci krem v lekarne a mazej se - existuje jen prevence. Nekdy pomuze laser, ale o tom moc nevim, urcite nebude 100%ní. Casem strie zblednou a nebudou ruzove a vyrazne, neboj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie tak skoro? =´( - Fórum - ZDRAVIE.sk