zobudil som sa a nemozem chodit!!pomoc

jaLENja

5 dní ležíš v nemocnici a nevieš nič?? a robia nejaké vyšetrenia? No ja nechcem strašiť, ale moja kamarátka takto z večera do rána tiež "prestala" chodiť a vidieť. Nakoniec ju dali dohromady, ale záver bol Skleróza multiplex. Našťastie v skorom štádiu.

RNG

Prudke napadnutie myelinovej izolacie virusami moze cloveka uplne paralyzovat. Pocul som o viacerych takych pripadoch, bol som dokonca na prednaske lekara, co tym presiel.
Bol vyse 1/2 roka uplne paralyzovany. Trvalo mu vyse 2 roky sa z toho dostat.

Virusovu imunitu si treba Zvysovat dnes, to plati pre kazdeho.
Poskodene nervy po potlaceni virusu sa daju vyhojit pouzitim velkych daviek rybacieho oleja(10-15 gramov=2 polievkove lyzice denne)
pripajam z temy herpesy aj sem:

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym,
vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky
mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a
objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa
mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti,
depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej
sliznice,oci, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych
chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat
aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj
castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar,genitalny herpes,
bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych
zhruba podla ucinnosti:
Zinok, selen ,Lactobacilus Bulgaricus
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym),
l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE,
oreganovy olej,collostrum,citral, lapacho, extrakt z olivovych listov a velmi ucinny
chaparal(larrea tridentata).
Su aj ine silne zname ako betulin a huba chaga, ale zatial su
prakticky nepristupne, lebo ich vyroba a rozsirovanie sa znacne blokuje.
Su to alkoholicky vytazok z brezovej kory a parazitna huba rastuca na breze.
Tinktura, obsahujuca 2 az 5 % betulinu sa da pripravit zmiesanim 3 vahovych dielov alkoholu(96% etylalkohol=lieh) a 1 dielu mletej vrchnej brezovej kory. Pretriasat dobre denne v uzavretej flasi(zavareninova) za 3 tyzdne zliat, nefiltrovat a brat 3x2 lyzicky , najlepsie do mlieka
Klinicky ucinna davka chagy, praskovej je 7 az 10 gramov denne, pouzivane pri viralnych a rakovinach (inonotuus obliquus, rezavec sikmy, cierna huba vyzerajuca ako hruda cierneho blata na brezach). Pravdepodobne sa da najst aj na Slovensku v brezovych lesoch na vychode.

žužu 1RKWB

Nemával si predtym krče v lýtkach?ja áno a v jedno ráno som vstala a prebrala sa na zemi.nič ma nebolí,všetko si cítim,ale neviem ovládať nohy.Možno chyba v prekrvení...?Zaujíma ma záver lekárov.

radca

Mohol sa ti zaseknut nejaky nerv. Zavisi na tom, ci si citis nohy, alebo nie, ked ta niekto napriklad stipne do nohy.

vzdy

a co si robil predtym?nemohlo sa to stat len tak z nocoho nic...ale urcite je nejake riešenie na tvoj problem, vzdy je nadej...mne tiez hrozil vozik a teraz je to uz len minulost...

airiana

pravdepodobne je to problem nervovej sustavy... priklanam sa ze je to virus, moja mama mala nieco podobne,akurat ze ona si necitila nohy, ruky...stratila chut a cuch... po vselijakych vysetreniach vratane magnetickej rezonancie si lekari myslia ze ide o nejaky virus, musi teda brat tabletky