podakovanie vsetkym ktori mi cez pc pomohli

Príspevok v téme: podakovanie vsetkym ktori mi cez pc pomohli
srdce

dakujem vsetkym dobrim ludom ktory mi pomohli ceyz pc aj rng mi pomahal vsetci tito ludia si zasluzia velke dakujem i to je malo moj muz mal rakovinu pluc skoro try roky bojoval a taraz 5 jula ten boj prehral som velmi smutna mal iba 49 rokov ale aspon netrpi tie hrozne bolesti co mal zomrel doma a ja som bola snim az do konca tak vam vsetkym este raz dakujem za vsetko nech to bol ktokolvek dovidenia zdenka a tato stranka je uzasna a velmi mi pomohla

maja2

ZDENKA...nikdy som na tvojej teme nebola ale z celeho srdca mi je luto co sa ti stalo a prajem ti, aby si bola silna a drzala sa zo vsetkych sil...

srdce

darika aj ty si mi povedoma a dakujem aj tebe ano skoncilo trapenie a zivot musi ist dalej je to krute ale je to tak i ked velmi tazke a bolestne bude mi velmi chybat a dakujem este raz za podporu dovidenia

RNG

srdce, zialbohu rakovina pluc je az na 96% smrtelna(statistika) vo veku tvojho muza.
Percento sa da zlepsit pouzitim roznych latok, ale aj tak clovek ma dost malu sancu.
Nuz zivot ide dalej, Ja som stratil uz kopy pribuzenstva, rodicov,dobrych priatelov- a zivot ide dalej.
So stratou rodicov som sa nevedel roky vyrovnat, ale uz aj to prebolelo, zvacsa...

darika

Zdenka.Neviem ci som sa niekedy dostala ku tvojej teme,ale asi ano.Je mi to dost povedome.
V kazdom pripade mi je moc luto,co sa vam stalo.Aj ked ste vsetci vedeli,ze to raz pride,je to ta najneprijemnejsia udalost v zivote.Prajem ti vela vela sily,aj ked ti manzel bude velmi chybat,skoncilo jeho trapenie.Bud za to vdacna.
Zdenka,davaj ty na seba pozor.Zivot ide dalej,aj ked nas blizki opustaju.