Denny pletovy krem (nie lacny)

Príspevok v téme: Denny pletovy krem (nie lacny)
civa515

baby poradite nejaky krem? kludne moze byt aj drahsi, planujem si kupit taky kvalitnejsi. Mam 23 a mohol by tak vypinat plet :) trosku ju mam mastnejsiu ale iba na T zone takze mate nejaky tip na denny pletovy krem?

(pouzivala som mary kay krem ten bol super ale tam si musim kupit celu sadu aby to malo akoze ucinok a zas 3000 sk sa mi nechce za to vyhadzovat)

lienka_1

ahoj, ja momentalne pouzivam kremiky od Nuance. okrem denneho maju aj nocny a serum na plet. mam 31 a pouzivam tu modru radu, ale maju 4 rady pre rozne vekove rozhranie, takze si urcite vyberies :) ja som spokojna a cenovo sa mi zdaju take akurat. ani drahe ani lacne a kupila som ich v lekarni Dr.Max

Damasskaruza

Skuste na vypinanie pleti olej na zrelu alebo na suchu plet Ikarov z radu antiage, kremy nie su prirodne, olej rychlo vsiakne, plet nie je vobec mastna, tento olej podporuje tvorbu kolagenu, a pritom vela nestoji okolo 7 euro
Skuste na eshopikarov.sk , schova vsetky kremy
Este je dobra ruzova pletova voda s jojobovym olejom

odpovedam

z prirodnych mi sadli alverde (najdes v DM drogerii) alebo Himalaya (napr. Tesco). Nie su ani drahe, zavisi od toho, co potrebujes a ocakavas.

panika

ak ti nejde o peniaze, tak skus zohnat predajcu kozmetiky amway,pripadne skus ci maju web stranku. viac sa nejdem rozpisovat, aby som neporusovala pravidla a nerobila reklamu..ale ide o sadu so zelenymi pismenkami