Denny pletovy krem (nie lacny)

Príspevok v téme: Denny pletovy krem (nie lacny)
civa515

baby poradite nejaky krem? kludne moze byt aj drahsi, planujem si kupit taky kvalitnejsi. Mam 23 a mohol by tak vypinat plet :) trosku ju mam mastnejsiu ale iba na T zone takze mate nejaky tip na denny pletovy krem?

(pouzivala som mary kay krem ten bol super ale tam si musim kupit celu sadu aby to malo akoze ucinok a zas 3000 sk sa mi nechce za to vyhadzovat)

delphia

neviem co rozumies pod pojmom kvalita. lebo cim vyssia cena sa urcite nerovna vyssej kvalite...
ja pod pojmom kvalita rozumiem pripravky, ktore su na prirodnej baze bez chemickych konzervantov, parafinu a farbi. aj na nasom trhu je ich dost, staci zadat do vyhladavaca: prirodna kozmetika a mozes vyberat. hladaj hydratacnu radu, v tvojom veku vypinat este ani zdaleka netreba. pomali treba zacat aj s lahkymi ocnymi fluidmi. znacku a konkretny pripravok neporadim, nakolko si treba skusanim najst to, co najviac tvojej pleti vyhovie.

1983x

olay....sensitive skin ale neviem ci je ho dostat na slovensku ...pouz. som loreal night cream{pekne vonal} ale ucinok nic moc ..teraz mam denny krem OLAY a nestazujem si