problem s penisom

priklady

preco netreba stresovat?

www.babetko.sk

a este na stranke www.rodina.cz je jeden super clanok "Jak se starat o předkožku?" ale momentalne nejako nefunguje. tam sa pise, ze az do 18tich rokov sa to postupne uvolnuje, preto netreba robit zbytocnu paniku...

gomez

Je ešte jedna možnosť:
že máš prikrátku uzdičku. Ale to sa ináč divým toto čo tu píšete. To sú všetko zákroky kt. sa riešia najneskôr do 8rokov. Takže zajdi pekne za doktorom. Pokiaľ možno, nájdi si niejakého lepšieho aby ti tam z toho potom nevyseli francle.
Niektorým lekárom by som nedal ani banán olúpať...:(

Tommy

no neviem ale fimoza to podla mna nieje - aspon u mna....fimoza je ked si predkožku nemožeš dať dole ani v stave kľudu - to mi doktorka okamžite vyvratila - aspon u mna
a že maš fimozu ti zistili len v 14? pokial viem tak sa to robi už v detstve

hipi

máš fimózu.je to častý problém.keď som mal asi 14 tak som si ju nemohol dať vôbec dole..šiel som na operáciu a urobili mi obriezku... všetci si to chvália.. obriezka má veľa výhod... choď s tým k doktorovi aby si nemal až také važné problémi ako ja...mier veľa šťastia..

Tommy

to cumel - s týmto si si mal založiť asi aj novu temu

a lukaskooo - rovnaký problém mam aj ja bol som s tým ešte za detskou lekarkou asi v tvojom veku (teraz mam 20)
ked mam s toporeny penis predkožku si viem stiahnuť len do polky penisu ale ked je v normalnom stave tak je všetko ok
povedala mi že to je normalne - i ked sa mi to nezda lebo viem ze ma isť dole uplne, stale je tu možnosť isť k urologovy a dať si to ošetriť tam - možno kusok narezať alebo uplna obriezka

ale zaklad je že pri pohlavnom styku s tým nemam žiadny problem - pri sexe ma penis neboli a niekedy ked menime polohy a ho vytiahnem tak vidim že predkožka je uplne dolu - takže sa k urologovi zatial nechystam
tak ak sa iba bojiš že ťa to bude boliet pri sexe tak tým sa trápiť nemusíš....