Ako prezit koniec vztahu....

psycholog

Prosím ta...zuzu, ci ako sa volas, mozes mi len odpovedat na jednu otazku? .....Poznas ty svoju cenu?Myslim, že na také naivné ženy, ako si ty treba tvrdo, pretoze nejake dohovaranie a citlivy pristup je uplne eefektivny. Ten clovek Ta nemiluje, miluje seba, svoj zivot, svoju ubohost. Ty si pre neho vlastne ani neviem cim, ale viem jedno, ze takeho spiny , ako je on, si za obet vyberaju vecne tých naslabcich jedincov, pretoze od silnej osobnosti, ktora pozna svoju hodnotu by utekal co najdalej, pretoze by apriory citil, ze toto je silný súper...tým pádom by to musela byt pre neho vyzva a tej on nedokáže čelit, pretoze je to hovno.

bella1988

ach jaj tak to ti ozaj nezavidim...a odpoved na tvoju otazku ci si za to mozes sama? z jedneho hladiska ano, lebo si ho uz davno mala poslat ty do p*ce ako on poslal vcera teba. a myslim si ze tym svojim vystupom, ze si tam vcera za nim nabehla a strelila mu facku si strapnila len samu seba a este ked ti hentak vynadal pred vsetkymi, tak z teba urobil chuderu na verejnosti. ja viem ze sa mi to halko hovori, lebo urcite ked si sa dozvedela, ze je stale vonku, tak ta to nastvalo a ovladli ta vasne, tak si tam hned utekala. radsej si mala ostat doma a vykaslat sa na neho navzdy. napisat mu, ze uz ta to s nim nebavi, ze mas na lepsieho chalana ako je on a bodka a skoncit to s hrdostou. je mi ta luto, ze to muselo zajst az tak daleko, aby si pochopila, ze sa s tebou len zahrava a popravde ho nezaujimas. ale asi si potrebovala to pocut do oci, ze mas ist kade lahsie aby si to pochopila. a aj ja dufam, ze uz ta ani nenapadne sa mu ozvat !!!! ani jedna sms ani jeden telefonat NIC! zi si svoj zivot, zabavaj sa so svojimi kamaratmi a maj ho v prdeli ;) taky chudak ti za to nestoji ver mi ;)

ramirka

zuuzu to ja nechapem ze ty nechapes ..on sa ako chrapun prejavoval stale akurat ze teraz sekal dobrotu dva mesiace ale je jasne ze sa to vratilo a este v horsej podobe:(...uz na zaciatku som sem tam prispela a vzdy som napisala v podstate to iste len inymi slovami je to hajzlik a ja som si to aj vzdy myslela aj ked si pisala ze je akurat dobre..len mu prosim ta po tomto uz viac nepis nevolaj a vykasli sa nanho definitivne ...to co teraz predviedol bola bodka aj ked riadne skareda:((

zuuzu

...ahojte moji znamy a neznamy mozno sem niekto nakuknete...:)
To čo sa včera stalo rozhodlo za vsetko po krasnych 2 mesiacoch plných pochopenia nastal koniec dovod:mali sme jarmok tak mi povedal ze o 9 nech pridem za nimi a ze na pol 11 idu domov (bol s kamaratmi )prisla som a on ze chod domov...ok, tak som sla za kamaratmi a pootm kamaratka mi vravi o pol noci tvoj je este v meste na zabave...ja ako puk pozeram:(tak som tam sla ked som ho tam zbadala s dvoami babami za stalom aj s kamaratmi tak som mu dala facku...za klmstvo...ved to p* ved mi mal povedat ze bude v mojom meste na zabave...a nie ma klamat...jeho reakcia:"neviem ci sa tot tu moze tak napisat:ty p*ica jebn*ta sku*rvena chod do p*ce p*ca si prij*bem ti taku ze sa nespametas..a toto trvalo ale 3 minuty co mi takto nadaval..a dodatok..este ma oblial colou...z flase :(mysliste si ze si mozem za to sama..ako koli tej facke??ale tak preco ma klame?ako ze ma vybity mob..ale nemal...narocky si ho vypinal..ja tamu nechapem :(

zuuzu

Ahoj Klarka...tam my sme spolu.Zacala som chodit na VS...ale od vtedy ako sme to mali tak na hrane,musim povedat,ze ziadny vazny problem nebol a mozno aj preto lebo som sa trosku od neho odviazala vlastny kamarati,kamaratky a ked toto si vsimol,tak sa zaujima,uz pochpil ze nie je len on.Vlastne dosiahla som čo som chcela:)bola by som rada, keby toto pokracovalo v takomto tempe co najdelej:(
Antoni...a psycholog mu pomohol?

Filipka15

zuuzu,odkopni ho konecne! Urob posledny tah a vyjdi z toho,ako vitaz. Nema to buducnost a citis to asi aj ty. Urob to-pre seba!

zuuzu

Zmanipulovat to nie..:)ved mam svoj zivot...a za chvilku odchadza ´prec...ako bude neviem...od vtedy som s nim nebola..aj ma volal ci nepridem k nemu a ja ze nie :)ale zajtra ma nas spolocny kamarat oslavu..tak tam idem..ale viem akok to dopadne uz teraz..myslim snim...alkohol+kamarati..a zabavat sa budu..spolu:(este ze tam mam kamaratky :)