Ako prezit koniec vztahu....

sasena p.

ahoj zuuzu,
v prvom rade je mi strasne luto ze sa ti skoncil vztah a vsetci vieme ze to hrozne boli, bohuzial aj take veci nam zivot prinasa-take ake nechceme. nic ti nepomoze len cas, odosobnenie, zacat si riadit zivot uz len podla "seba" a nie podla "vas" ....
pride chvila ked sa ti ulavi, neviem ci to bude za mesiac , dva, pol roka-ale pride ver mi.raz vstanes a proste zistis ze uz ti nechyba, ze uz na neho nemyslis, a ulavi sa ti ...
srdce je strasna vec, pamata si vela, nikdy na neho nezabudnes,ale ako hovori moja babi, casom proste preboli...
cez to vsetko sa ta chcem opytat zopar veci lebo som zvedava
1, kolko mas ty a tvoj ex partner rokou?
2, chodila si s jeho kamosmi von, stretavali ste sa v partii a vzdy sa k tebe choval ako ku svojej frajerke len posledny krat mu hrablo?
3, slova "lubim ta" ste si pred tym hovorili a dlhsiu dobu si to od neho nepocula tak si chcela pocut a preto si sa ho to v tej zaverecnej sms-ke pytala ci ti moze odpovedat?
4,povedal ti tie slova niekedy aj do oci ci sa vedel vyjadrovat len cez sms-ky?

dakujem ti za odpovede, neber to zle, len si tym ucelujem pohlad na tvoju situaciu, doplnam obrazky do skladacky :)
preajem ti vela sily... a si zena, sme obdarene takou psychikou ze by nam zavidela nejedna vojenska garda... vdaka bohu za nase osobnosti

s.

zjuzjika

a aj mne sa to zdal ako zly sen, ze ma nechal a neverila som tomu, lebo sme sa tiez nehadali a prislo to tak zrazu z nicoho nic..tiez v pohode vikend a v nedelu vecer mi povedal koneic... ja osm ani neplakala vtedy , ani neivem preco a on ano.. a dokonca sa mu vraj ani neulavilo... aj ja som ho chcela najprv naspat, ale vravel mi potom, ze je to jeho definitivne slovo, tak som si este potom poplakala a neskor sa dozvedela aky dovod rozchodu povedal doma, aky kamaratom a aky mojej kamoske a kazdy dovod bol uplne iny...cize ja uz nemam dovod mu veerit po tomto vsetkom....

zjuzjika

zuuzu, tak ano teraz budes mat take obdobie, ze sa ti nebude chcet jest, ja som v kuse nejedla skoro 2 tyzdne a nechutilo mi a takisto osm chudunka a teraz mam iba 46kg, cize som si teiz nemohla dovolit schudnut ale tak stalo sa .... a teraz uz jem normalne, teda uz mi chuti... noveho piratela? ja to terez neriesim.. co pride, to bude, aj keby som mozno niekoho chcela, aby ma objal a pritulil si ma...mozno sa nieco rysuje ale aj to chce cas...lebo aj tento chalan sa spamataval z rozchodu rok, tak uvidime ako to bude..je to vlasnte moj kamarat ktoreho poznam 5 rokov... ale urciete sa nasilu nehrn do noveho vztahu, musis sa najprv spamatat z tohto...a potom mozes nadviazat dalsi.... a naozaj maj svoju hrdost a nijak ho nekontaktuj...

zuuzu

no mohol by si:)potom aspon nebude mat na koho ziarlit..ked bude mat novu holku...ved este nechcem ani moc na nete album dat prec..cakam ze co on spravi...ked uz calal nech to dokonci vsetko...ved mam kamaratky..al bojim sa tych slabich chvilok..ale zvladli aj ostatni...a su aj horsie pripady..ale 3roky..bol sucastou mojho zivota..a on ma chce on ma tak vymazal zo svojho zivota..

sematam

je to od neho riadne sproste že ti to takto povedal:( viem že to musi byt pre teba tažke ale zaslužis si aj lepsieho .. ktory tomu da aspon dovod ..3roky niesu predsa kratky cas..keby ho stretnem tak ho zbijem za teba

zuuzu

...ja viem a ratam s tym ze budu este slabe chvilky...ale viete velmi by som si priala ho mat naspat..ved ziadne vazne problemy vo vztahu nebolli...ja este snivam..ze je to len zly sen..ze sme stale..spolu...:(ale na to mozem asi zabudnut...od dnes sa nase cest rozdelili...ale keby to bolo neajkou hadkou spravene tak to pochopim..ale on mi napise taku sms...zjuzjika aj mas nejakeho noveho priatela.ci nie??Len velmi ma hneva..ze mi nechuti jest...lebo ja som tkej chudsej postavy..a nemozem si dovolit schudnut..len to jedlo mi ide bokom...

dominique

zuuzu - takze nic sa nestalo cez vikend a z nicoho nic ti napisal takuto sms?
To je ale fakt ubohe!!! Viem, ze to boli, ale bez neho ti bude urcite lepsie!
Prepdpokladam, z nechces mat takeho partnera, ktory ta moze poslat kedykolvek do riti
Ak ti mozem poradit, zachovaj si hrdost a nepis mu, nevolaj, neozyvaj sa!
Teraz si budes mysliet, ze sa ti zrutil svet, ale postupom casu zistis, ze ti je bez neho lepsie...

zjuzjika

zuuzu, radsej to ani chapat nechci , lebo sa zbytocne podozvedas mozno veci, ktore radsej ani vediet nechci, tak ako aj ja... neryp do neho, kasli na neho, nestretni sa s nim, on ti uz asi ani normalny dovod neda.. ja s nim v kontakte byt ani nechem, nechcem sa s nim stretavat, vidiet ho..mam u neho veci, pre ktore si pojdem teraz a on ma stale u nas ale na tie mu kaslem, povedala som mu, ked ich chce, nech sa ozve, ja prva sa mu neozvem..a tak to aj je.. ale napr ked som v meste tak ako aj vcera, tak som videla, ze je vedla v podniku, lebo tam mal auto zaparkovane..a preto som vedela, ze tam radsej ani nejdem.... a bude to vsetko sakra tazke pre teba, tomu ver a tym ta strasit nechem, len ti pisem pravdu.. ale zvladnes to, neboj... ja preve preto sa snazim byt co najmenej doma, chodim na anglinu 2.5hodiny denne, a povedala som si, ze zmenim co mozem, kupola som si auto a tak... pro jedno kviti slunce nesviti

danuskaaa

ahoj zuuzu, počuj, keď som si to celé prečítala a aj tie jeho reakcie tak ti hovorím jedno: On nestojí za tvoje trápenie! Zachoval sa k tebe nepekne. Viem, že ťa to trápi, ale každý si tým raz musí prejsť. Tie prvé dni sú najťažšie. Porozmýšľaj čo ti robí radosť, čo ťa teší a snaž sa to robiť. Zavolaj kamoškám, pozri si telku, niečo zjedz alebo si skús nejako zacvičiť. Proste rob nejaké činnosti, aby si na neho myslela čo najmenej. A uvedom si jedno, ty si zaslúžiš lepšieho chlapa, ktorý ti bude tvoju lásku odplácať. Si určite super baba a taký človek ako je tvoj bývalý ti za to nestojí. Držím ti palčeky :)

ShaulaThalit

Ked som bola mladsia bola som zalubena, vtedy to bolo velmi, ale teraz viem, ze skutocna laska to nebola. Ide ale o nieco ine... Sklamala som sa, velmi, zostala som oklamana. On mal 17, a bolo pre neho dolezite, co povedia kamarati, ako to bude vyzerat a tak. A vtedy som pochopila, ze to nema zmysel, viazat sa na niekoho, kto je v takom veku, kto si este potrebuje uzit mladost, vyburit sa. A tak som zacala apelovat na starsich. Teraz som strasne stastna, je o 14 rokov starsi a je to ten najuzasnejsi chlap na svete. A jediny dovod preco je ten, ze je jednoducho zrely.
Tym chcem povedat, ze ak chces mat istotu vo vztahu, ten druhy musi byt zrely...
tvojho byvaleho asi este len caka puberta, debil, vykasli sa na neho, ved si ta nezasluzi, ked je takyto hlupak