Ako prezit koniec vztahu....

zuuzu

len sa bojim...ako to budem zvladat..velmi tazko asi...a je nechapem..a to mi cez sms..ked rozchod..tak by som c hcela z oci voci..povedat si esste par viet..ja to neviem pochopit cez sms..a vy sste este v kontakte?

zjuzjika

a este ma napadlo, ze rozist sa cez sms je uplne strasne chudacke..ked ti to ani do oci nevedel povedat.. inak nevolaj mu, nepis mu, nekontaktuj ho a snaz sa ho vymazat zo zivota... ja som tiez myslela, ze toho nebudem schopna, ale neozvala som sa mu.. cize drzim aj tebe palce aby si boloa silna...on to bude brat len ako vtieranei sa vies..a takto sa ti nestrapnuj pred nim... ukaz, ze si silna a ser na neho...este by ma zaujimal tvoj a jeho vek

zjuzjika

zuuzu
pravdupovediac choval sa k tebe velmi uboho... po troch rokoch sekat pred kamaratmi machra, je trosku trapne a detinske... cize ak to berie takto, kasli na neho, a zabudni nanho... ved si sama povedz, ze neches byt vo vztahu, kde ta ten druhy neobjime, nepomoze ti..a to je presne on...chcela si len objat a on to neurobil... a co bude dalej? napr ex ked sa so mnou teraz rozchadzal, tak mi povedal jeden dovod rozchodu a odvtedy som sa dozvedela dalsie tri diametralne odlisne, cize keby sa aj chel ku mne vratit, tak by som ho nechela ani keby bol zo zlata...lebo taketo veci sa nerobia... beriem to od mojho ako vrchol chrapunstva... neboj, casom ta to prejde a presne viem do bodky ako sa citis..je to hrozny pocit ,ale casom si sama uvedomis, ze bolo dobre, ze sa to takto stalo.... hlavu hore, je leto treba vymyslat stale nieco nove....

zuuzu

dominique a zjuzjika...jaj baby dakujem..vam:)ked ja neviem ci to zvladnem sa mu neozvat..ja si to ani neviem predstavit...tie spolocne vikendy a chvile...ako si na to odvyknem.Bolo sme spolu cca. 3 roky...a mna to vobec netesi ten rozchod,vcera mi to napisal..a rano mi to potvrdil ked som mu volala...a dovod?Mali sme za sebou pekny vikend..sme boli na vylete..a potom ma siel domov vystrojit.tak som ho objala..a a povedala som mu ze lubim ta..a on ze neliskaj sa...idem cau.A dnes siel na tyzdnovku.Ale zabudla som si obciansky..tak som ho este dobehla...a som mu c hcela nieco posepkat..a on pred chalanmi, nic mi nehovor..nesuskaj..si trapna..a je ze no aby som ja teba pred vsetkymi nestrapnila...a isla som...prec.A vecer som mu napisala sms:
Laska tento vikend sa mi velmi pacil..a ja som chcela aby si ma trosku objal a si ma odmietol.Vsetko bolo ok...tak preco si ma tak ztrapnil?Posledny krat sa ta pytam lubis ma?neviem neplati...Na toto odpis nech je to dobre ci zle...ale uprimne prosim...dobru noc...
A on:
Pochop to tak ze to medzi nami uz skončilo.

zjuzjika

zuuzu, bohuzial s tym neourobis nic, len si tym musis prejst ako kazdy iny..to ze mu budes vyvolavat ti nepomoze, prtoze sa to skoncilo a on uz nema zaujem o nic ine..asi je krute co pisem, ale je to tak..ja osm rozidena s priatelom mesiac a pol a poslal ma do riti po 4.5roku, cize som tiez bola v riti, prve dva tyzdne som nejedla, nespala a len plakala a nic nechapala... snazila som sa hcodit stale niekam von a to robim aj teraz... cize poplac si, ulavi sa ti, skus sem tam nieco zjest, aj ked sa to neda a nemysli na neho hlavne a uvedom si, ze bude novy a lepsi... ako dlho ste spolu boli a ako dlho ste rozideni? a este by ma zaujimalo, aky dovod ti dal?

dominique

zuuzu - ako dlho ste boli spolu? A preco ste to ukoncili? Chcela si ten koniec aspon trocha?
Hlavne sa teraz ukludni, zavolaj nejakej kamoske, zapal si, alebo urob nieco, co ta vzdy ukludni. Skus pozerat telku, alebo si pozri film, ktory mas rada, skus sa trocha zaoberat niecim inym, alebo chod si zabehat, ci zaplavat, len prosim ta nemysli na to, nevolaj mu, nekontaktuj jeho kamaratov, nevyhladavaj ho!!!