Ako prezit koniec vztahu....

ojka

ja by som ich do jedneho vreca nehadzala, tak ako byvaju neverní muži, tak určite aj niektoré ženy, ale keby mna podviedol, a vedela by som o tom, tak by sme par už netvorili (:

salatka

jedine sa ho rovno spytat, nech ti povie pravdu nech ti neklame.. ale aj tak si myslism, ze ti bud povie, ze nikoho nema, alebo z emal a bude sa smiat, oc je v podstete to iste ... no je do pre teba asi dost blby pocit... byt na strane priatelky, kotru podviedol ASI priatel .. smutne..ale normalne ... nic vynimocne

ojka

ja by som ich do jedneho vreca nehadzala, tak ako byvaju neverní muži, tak určite aj niektoré ženy, ale keby mna podviedol, a vedela by som o tom, tak by sme par už netvorili (:

zuuzu

...ked teraz je to medzi nami vazne pekne preto som rada ze som s nim..len toto vcera vecer..ked mi povedal..tak by som to mala brat ze je to pravda?Ale co s takym clovekom?Keby mi to povedal na rovinu z eco sa stalo...tak dobre..porozmyslam nad tym..a teraz v myslienkach..ze ja so s nim...a on si sem tam uzije ?Ani nechcem na to mysliet, ked si predstavim ze ja sa nim budem milovat..a na miesto mna tam mal niekoho inehoo...

salatka

jj, presne tak, chlapi su neverni, tym nechcem poveedat, ze zeny nie.. len ako je pisane podo mnou, hovoria to akoze zo srnady, aby si frajerka myslela, ze haha. a pritm je to pravda.... bohuzial..inak sa ti zuuzu cudujem, ze s nim stale chodis.. ze ta taky vztaho bavi ...

lena25

zuuzu nechcem byt zla, ale pravda je taka, ze kazdy chlap podvadza. a vela krat to zenam aj povedia, no akoze na srandu a pritom je to pravda. a zeny tomu verit nechcu. myslim, ze ak s niekym chces naozaj byt nepatraj po tom. lebo inak ta to bude zrat. je to krute, ale je to tak.

zuuzu

Babenky..neviem či sem este sem tam zavitate...ak ano..tak budem rada.:)musim povedat ze vsetko je teda bolo v uplnom poriadku, ale po včerajšku mam velmi zmiesane pocity.Jeden znamy ma 7 ročný vztah a ako tam sem ta pocuvam tak vidim ze je tej svojej neverny(sem-tam ulet).A ja vravim tomu mojmu ze ja by som takeho chlapa nechcela..a on na to a co si myslis ze ja som nikoho neskusil?Ja iba ako buk naneho pozrem, ze nie...a on taky no tak si teda mysli ze nie. Ved za 2,5 roka vyskusat niekoho nevadi.A ja som zostala zamrznuta...a pootm sa zacal smiat...a chytil ma.Viete 3 mesiace pracoval v nemecku..a mi p ovedal ze tam to bolo 1x co niekoho ineho skusil..a aj ked to tak hra..ze vravi pravdu..a potom ze zase klame...citim ze to spravil...a ja som mu napisala...vecer sms:ze to velmi boli...a este k tomu ked mi to tak spliechol do oci, ze kazdy robi chyba..ale ked ziada o prepacenie a vysvetlenie da sa vśetko napravit...atd. a on ani neodpisal nic..ale taka som sklamana..najedovana...a viete hlavne sa citim ponizena. Ja neivem isto co to je pravda..ale ved normalny clovek by povedal jasne ze nie ved mam teba :)a ja som mu to aj povedala..a on n ic..tak čo bol mi ako viac krat neverny.a co dalej?Za chvilu ide na mesiac prec..zase tam niekoho poj*be..:(

zuuzu

Babenky..neviem či sem este sem tam zavitate...ak ano..tak budem rada.:)musim povedat ze vsetko je teda bolo v uplnom poriadku, ale po včerajšku mam velmi zmiesane pocity.Jeden znamy ma 7 ročný vztah a ako tam sem ta pocuvam tak vidim ze je tej svojej neverny(sem-tam ulet).A ja vravim tomu mojmu ze ja by som takeho chlapa nechcela..a on na to a co si myslis ze ja som nikoho neskusil?Ja iba ako buk naneho pozrem, ze nie...a on taky no tak si teda mysli ze nie. Ved za 2,5 roka vyskusat niekoho nevadi.A ja som zostala zamrznuta...a pootm sa zacal smiat...a chytil ma.Viete 3 mesiace pracoval v nemecku..a mi p ovedal ze tam to bolo 1x co niekoho ineho skusil..a aj ked to tak hra..ze vravi pravdu..a potom ze zase klame...citim ze to spravil...a ja som mu napisala...vecer sms:ze to velmi boli...a este k tomu ked mi to tak spliechol do oci, ze kazdy robi chyba..ale ked ziada o prepacenie a vysvetlenie da sa vśetko napravit...atd. a on ani neodpisal nic..ale taka som sklamana..najedovana...a viete hlavne sa citim ponizena. Ja neivem isto co to je pravda..ale ved normalny clovek by povedal jasne ze nie ved mam teba :)a ja som mu to aj povedala..a on n ic..tak čo bol mi ako viac krat neverny.a co dalej?Za chvilu ide na mesiac prec..zase tam niekoho poj*be..:(

zuuzu

Ahojte inlowe a lyzicka, aspon niekto sa ozval:)
No tak ako sa to vsetko sa to vývija...musim poznamenat, ze bez hadok...za tedy je to vsetko ok.Snazim sa si robit svoj program,nerozculovat sa a vsetko brat s chladnou hlavou:)za tedy ziaden nejaky velký problem nebol.Nesnazim sa byt ja len ta initiciativna,ale vidim ze to zabera, ze uz konecne sam od seba javi zaujem...ze nei len ja a to ma tesi!Sice sme za tento tyzden...boli spolu 3x ale je to lepsie nez byt stale spolu viacej sa vazime...sa mi zda.ALe tak nechcem predbiehat udalosti.SOm rada ze mam teraz kludne obdobie:)teraz ide na tyzdnovku..tak uvidim..ako sa to vsetko vyvinie:)a vy holky..aj mate nejaký vztah ci nie?