Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extremne vysoky krvny tlak 182/120

Príspevok v téme: Extremne vysoky krvny tlak 182/120
ushko

uff, moj dvadsatrocny brat sa liecil na vysoky krvny tlak, ale v poslednych dnoch sa bezne budi so 180 na 120, busi mus srdce, obcas citi, ako keby sa mu znicoho nic nieco z hrude rozlialo do tela, vraj strasne neprijemne.. dost sa o neho bojime, na lieky sa dost kasle, vraj je mlady, nebude to hltat :o/ nepoznate nieco prirodne, co zabera na taketo stavy a extremne vysoky tlak? vdaka..
---------------------------
Vyšetrenie "Meranie krvného tlaku" www.zdravie.sk
Pomôcka na "Sledovanie tlaku krvi" www.zdravie.sk

pocit

Vo veku 20 rokov by nemal mat tvoj brat takyto zdravotny problem vyvolany fyzickym stavom. Toto mi pride skor psychicky problem.
Sam som mal tlak 196/115 z velkeho mnozstva stresu a ked som si takyto tlak sam nameral, velmi som sa zlakol, co sposobilo efekt, ze som tlak nevedel zbit dole. Musel som ist na pohotovost, tam mi sice tlak zbili dole, no ten pocit strachu z vysokeho tlaku vo mne zostal.
Myslim si, ze tvoj brat by sa mal zbavit myslienky v hlave, ze ma vysoky tlak, lebo myslienka na to je neustaly spustac tohto problemu.
Nemyslim si, ze je to ina pricina v takom mladom veku.

mam56

Ja prajem tvojmu bratovi, aby sa uzdravil. Vy doma upravte stravu, nech sa viac hýbe a bude líp.
Menej čipsov a mastnoty.

Jaja15

Na zníženie tlaku denne cesnek a lecitín - treba brať dlhodobo....a imelový čaj....dokážu dopomôcť k upraveniu, ale pri veľmi vysokom by som určite neriskovala a nasadila lieky...ak lieky beriete, zvýšte si dávku...alternatívna liečba je super ale popri klasickej.....jednoducho ak popri liekoch vyskúšate prírodnú alternatívu ktorá tlak zníži, je to super, treba postupne znížiť lieky, tlak určité obdobie merať a ak bude stabilizovaný skúsiť lieky opäť vysadiť.....iné je a má niekto len zvýšený tlak a neberie lieky, v tom prípade nech si vyskúša najskôr babské recepty....

Mattafix

Ushko .... Dajte vážmu 12 ročnému synovi každý den rano 4 struky Cesnaku .. to je jediný liek čo funguje na vysoky krvný tlak a ma vyhodu oproti tabletkám tym že tabletky znižia vysoky tlak tak isto ako aj cesnak ale cesnak+ zniži Mikro v krvy .. čo tabletky nedokažu .. :D ;)

StanleyH

tlacenica, nemas alternativny pristup.. toto je preverene priamo na starych ludoch ktorych lieky nicia a toto im fakt pomohlo. kombinacia spravnych antioxidantov a hlivy

tlacenica

pochybujem,ze na tak vysoky tlak pomoze nieco ine ako lieky,niekedy ani tie nepomozu ak clovek nedodrziava popri nich spravnu zivotospravu

StanleyH

Ushko: napis mi na teba kontakt .. agel.svk@gmail.com, mam pre teba nieco na ten tlak a aj na busenie srdca, ziadne tabletky- 100 % prirodne a vyskusane na starych ludich co nechchu hltat tabletky

DORO

nikdy som nemal problem s vysokym tlakom.sportoval som , behanie mi prinasalo aj prinasa radost a relax . ale vysoky tlak mam stale.pisete vyvarovat sa stresu , neviem ci sa to v dnesnej dobe da.fajcim tak 4 cigarety denne,alkohol iba vykend chcem to upravit ale ako

majo11386

namahal som sa dost v ten den a este ta horucava bola extremna tak ja si myslim,ze z toho..aj ja mavam tlak len u lekara vysoky normalne nie,cesnak som zacal papat a zatial je mi fajn uz sprchujem sa pred spanim poradila mi to priatelka a spal spom dobre uz..zaspaval som tak ze som si uz neskusal ako mi bije srdiecko a v pohode je to zatial a dakujem za rady

lienka111

majo11386 a ako velmi si sa pocas dna namahal? nebola v tom aj psychika?
ja by som to urobila takto - neviem ci mas doma tlakomer, ak nie, urcite si ho zaobstaraj. pravidelne si meraj tlak a vysledky si zapisuj. tak to bude optimalne a budes vediet ci ten tlak u lekara bol sposobeny len prilisnou fyzickou aktivitou popripade stresmi alebo mas skutocne vysoky krvny tlak.
k tym lekarom - mnoho ludi trpi syndromom bieleho plasta, meranie u lekara v ambulancii nebyva vzdy rozhodujucim. napriklad u mna urcite nie. lekarka mi nameria velmi vysoky krvny tlak, ale ona ma uz pozna:) lekarka vie, ze ked pridem, ten tlak bude zvyseny, ale bezne nebyva. tak to aj akceptuje a lieky nastastie neberiem.
ale naozaj ti odporucam si pravidelne tlak doma v pokoji merat a podla tych vysledkov sa zariadit, ci je potrebne uzivat lieky alebo nie. popripade, po urcitom case tie vysledky s tvojimi hodnotami krvneho tlaku zanes svojej obvodnej a nech ona sama posudi ci je potrebna liecba alebo tvoje hodnoty su este v norme.
zatial ti mozem odporucit jednu vec a to velmi dolezitu - snaz sa byt uplne v pohode, nemysli na nic zle, nepriadavaj si zbytocne starosti, tym stresy, ktorymi ti stupa tlak. mysli pozitivne, uvolni sa, castejsie relaxuj a privelmi sa nenamahaj:) ak aj, potom si dopraj vydatny spanok a oddych:) a papaj cesnak, ten je dobry na zvyseny tlak:) a este je vyborne magnesium, dostanes ho kupit vo forme sumivych tabliet, ale aj v tabletovej forme:) ja ho beriem pravidelne, aj prevencne:) a urcite napis ako sa ti dari:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extremne vysoky krvny tlak 182/120 - Fórum - ZDRAVIE.sk