Extremne vysoky krvny tlak 182/120

Príspevok v téme: Extremne vysoky krvny tlak 182/120
ushko

uff, moj dvadsatrocny brat sa liecil na vysoky krvny tlak, ale v poslednych dnoch sa bezne budi so 180 na 120, busi mus srdce, obcas citi, ako keby sa mu znicoho nic nieco z hrude rozlialo do tela, vraj strasne neprijemne.. dost sa o neho bojime, na lieky sa dost kasle, vraj je mlady, nebude to hltat :o/ nepoznate nieco prirodne, co zabera na taketo stavy a extremne vysoky tlak? vdaka..
---------------------------
Vyšetrenie "Meranie krvného tlaku" www.zdravie.sk
Pomôcka na "Sledovanie tlaku krvi" www.zdravie.sk

Miki 56

Mám vysoký krvný tlak aj chodím na vyšetrenia aj beriem lieky proti vysokému tlaku krve. Ked je zmena príklad z jesene do zimy krvný tlak velmi vysoký 210/118 trvá týždeň . ked ,už je zima všetko v normale tj. 130/85 . Problém je znovu ked sa končí zima a ideme do jari ,takisto vyskočí ,ale nie tak vysoko . Nemám závrate nie je mi špatne ,vládzem aj po schodoch , nezadýcham. neviem čo robiť

pocit

Vo veku 20 rokov by nemal mat tvoj brat takyto zdravotny problem vyvolany fyzickym stavom. Toto mi pride skor psychicky problem.
Sam som mal tlak 196/115 z velkeho mnozstva stresu a ked som si takyto tlak sam nameral, velmi som sa zlakol, co sposobilo efekt, ze som tlak nevedel zbit dole. Musel som ist na pohotovost, tam mi sice tlak zbili dole, no ten pocit strachu z vysokeho tlaku vo mne zostal.
Myslim si, ze tvoj brat by sa mal zbavit myslienky v hlave, ze ma vysoky tlak, lebo myslienka na to je neustaly spustac tohto problemu.
Nemyslim si, ze je to ina pricina v takom mladom veku.

mam56

Ja prajem tvojmu bratovi, aby sa uzdravil. Vy doma upravte stravu, nech sa viac hýbe a bude líp.
Menej čipsov a mastnoty.

Jaja15

Na zníženie tlaku denne cesnek a lecitín - treba brať dlhodobo....a imelový čaj....dokážu dopomôcť k upraveniu, ale pri veľmi vysokom by som určite neriskovala a nasadila lieky...ak lieky beriete, zvýšte si dávku...alternatívna liečba je super ale popri klasickej.....jednoducho ak popri liekoch vyskúšate prírodnú alternatívu ktorá tlak zníži, je to super, treba postupne znížiť lieky, tlak určité obdobie merať a ak bude stabilizovaný skúsiť lieky opäť vysadiť.....iné je a má niekto len zvýšený tlak a neberie lieky, v tom prípade nech si vyskúša najskôr babské recepty....

Mattafix

Ushko .... Dajte vážmu 12 ročnému synovi každý den rano 4 struky Cesnaku .. to je jediný liek čo funguje na vysoky krvný tlak a ma vyhodu oproti tabletkám tym že tabletky znižia vysoky tlak tak isto ako aj cesnak ale cesnak+ zniži Mikro v krvy .. čo tabletky nedokažu .. :D ;)

StanleyH

tlacenica, nemas alternativny pristup.. toto je preverene priamo na starych ludoch ktorych lieky nicia a toto im fakt pomohlo. kombinacia spravnych antioxidantov a hlivy

tlacenica

pochybujem,ze na tak vysoky tlak pomoze nieco ine ako lieky,niekedy ani tie nepomozu ak clovek nedodrziava popri nich spravnu zivotospravu

StanleyH

Ushko: napis mi na teba kontakt .. agel.svk@gmail.com, mam pre teba nieco na ten tlak a aj na busenie srdca, ziadne tabletky- 100 % prirodne a vyskusane na starych ludich co nechchu hltat tabletky

DORO

nikdy som nemal problem s vysokym tlakom.sportoval som , behanie mi prinasalo aj prinasa radost a relax . ale vysoky tlak mam stale.pisete vyvarovat sa stresu , neviem ci sa to v dnesnej dobe da.fajcim tak 4 cigarety denne,alkohol iba vykend chcem to upravit ale ako