KAM STE CHODILI/CHODITE/CHYSTATE SA NA VŠ?

usiko

vystudovala som pred 10 rokmi anglictinu na FHV v BB, to bolo este vtedy kedy nase vysoke skolstvo za nieco stalo, a ked este studovali ludia len na zaklade vysledkov prijimacich skusok /povascine/......a mam velmi jednoduchy zivot...pracujem ako lektorka anglictiny, pracu nesmierne milujem a ziadna kriza sa ma netyka.....osobne si myslim, ze ak niekto stavi na cudzie jazyky, bude sa mat fajn...

zuuzu

NO ja idem tento rok na agropotravinarstvo...ale vobec ma nezobrali na ten odbor kam som chcela..nevadi..ved po prvom rocniku ak sa bude dat zmenim odbor..ale velmi som tuzila ist na krajinne inzinierstvo..ale posielala som odvolanie.Vsetko na SPU v NR.

majka__

ja som ukoncila 2. rok na PBF PU v Presove, odbor soc. praca - bezplatne. ale nie som nadsena touto skolou. soc. praca mozno v pohode, ale nie PBF. uvazujem o prestupe na inu fakultu PU (napr. filozoficku). ved kto tam chodi, vie preco o tom pisem...

nelvi

na chodím na Ekonomicku univerzitu v bratislave, fakulta hospodarskej informatiky, odbor učtovníctvo a hospodárska informatika teraz budem v 3. rocníku (taku peknu skratku to má : EUBA FHI UHI/3)

anabelka, vitaj v klube ((-:

zuzik021

No ja posledny rok na mgr. na FF UKF v NR. suhlasim, ze je tam otrasny bordel atď, ale ze je slaba urovnou vyuky urcite nie. Neviem, aky odbor studujes Carmenita, ale ja si myslim, ze ak studujes tu neminu, dejepis alebo slovinu, tak ta tu vydriluju najlepsie na celom SR - aj ked to hranici niekedy s psycho. A to nemam len od seba, ale potvrdili mi to s tou narocnostou aj ini ludia z inych univerzit...
Dokazem si porovnat, co chcu z neminy na skuskach ine univerzity a co nasa... a staci mi, aby som bola hrda aspon na nieco z tejto UKF