Urieknutie

Príspevok v téme: Urieknutie
šalotka

Ja viem, že to znie trochu bizarne, ale mám pocit že moja svokra ma uriekla. Raz sa tak na mňa čudne zadívala, odvtedy mám neustále zdravotné problémy. Nikdy sme si nerozumeli a viem, že jej úsmev je falošný , zakaždým keď sa s ňou rozprávam, cítim sa tak divne, ako keby mi vysávala energiu. čo mám robiť? Ako sa lieči urieknutie?

paganstorm

nos červenu stužku, na zapesti, okolo krku, ako čelenku -na viditelnom mieste proste, proti urieknutiu sa dava aj deťom na kočiky, červena akoby vsala ten prvy zly pohľad

J111

Ked budes mat moja zlata porobene alebo budes urieknuta, tak ti to tvoje modlikanie vobec ale vobec nepomoze. Hovorim z vlastnej skusenosti. Ja som sa omodlil jak hluchy, trvalo to cirka pat rokov, ale s porobenim to ani nehlo. Musel som vyhladat na to odbornika. Takze asi tolko k teme. Keby som ho nevyhladal, tak by som sa mozno modlil dodnes:D
Chapem aj ludi, ktorym je.lo z Jeziska:D ale mne nie! A teraz napis, ze na mna vplyva samotny diabol:DDD

Bara

Len Boh nikto iní ta nemoze zbavit urieknutia.Urieknutie je kliatba ,ktorá dokaze vzniknut jedinim pohladom ,a rozne tie typy ako hodit zapalku do vodu ,to je na nic ,sice ta to uzdravi ,ale len navonok ,pretoze to je recept od samotneho diabla ,vnutro ti psotupne bude zozierat ,pretoze vzdy chce nieco za nieco .... Ked chcete vediet viac ,pripadne ako sa dostat z urieknutia ,tak mi napiste na email barca.g888@gmail.com ....urieknutie nie je sranda ,a bohuzial existuje v dnesom svete...

J111

Čo veriaci majú mať mozog zadebnený, aby náhodou nepremýšľali - ha, ha. Ja som dostal ako malý chlapec zoči v kostole, jedna babka na mňa pozrela, akoby jej zažiarili oči a keď som vyšiel von, tak som myslel, že domov nedôjdem. Potom pomohli zápalky a voda. Dodnes si to pamätám, preto žiadna blbosť a iné hlúposti, kto to nezažil, neuverí. Vraj pomáha aj svätená voda a to mi povedal kňaz, že si ňou treba poumývať tvár. A kňazi majú veľmi dobrú skúsenosť, hoci nielen vlastnú ale aj dvojtisícročnú.

Izabelka_MT

Jeden čas mi dosť bývalo zle.. frajerova mama mi pozrela zápästie na boku ako je palec a cítila som tam že mám nejaké hrče, ona mi to masírovala dosť ma to bolelo, uvarila mi ten očistec, potierala som si s tým aj tvár a potom už bolo dobre --ale že vraj aj zápalky nejako fungujú a myslím že aj lešpie, lebo to mi zas robievala švagrina a hned to zo mňa padlo všetko preč ale už nviem ako sa to robí ..

atm

Urieknutie sa nelieci z velmi jednoducheho dovodu - pretoze nic take neexistuje. teda pripadne okrem vasej chorej hlavky a ta sa lieci konkretne na psychiatrii

Lulu2011

ja som si ju objednala, tiez som zvedava, ale co som citala recenzie, tak je dobre napisana, ale vraj malo metod popisanych na ocistenie tam je pouzitých

kyslá

urieknutie...to je riadna somarina vy tomu fakt veríte??? To potom asi aj čarodejnice okolo nás lietajú:o))) použite rozlišovaciu schopnosť ak ju máte, dobre???