Urieknutie

Príspevok v téme: Urieknutie
šalotka

Ja viem, že to znie trochu bizarne, ale mám pocit že moja svokra ma uriekla. Raz sa tak na mňa čudne zadívala, odvtedy mám neustále zdravotné problémy. Nikdy sme si nerozumeli a viem, že jej úsmev je falošný , zakaždým keď sa s ňou rozprávam, cítim sa tak divne, ako keby mi vysávala energiu. čo mám robiť? Ako sa lieči urieknutie?

Deria

No nie, ked to tak citam.....zase akasi ina absurdnost, cervena stuha, cerv. celenka! prepac mackavovreci ale dufam, ze si z toho vyrastla a ze neveris tomu. to je to, o com som uz pisala, ze rodicia takym pocinanim a recami mozu uskodit detom, mozno aj na cely zivot. samozrejme, ze nevedia, ze robia zle, inac by to nerobili, oni to maju zase od svojich rodicov.
Natusa, zdrava strava, zivotosprava, psychicka pohoda, to vsetko je pre pevne zdravie samozrejme velmi dolezite ale ak ho uz mas podlomene, nestaci to, organizmus potrebuje vitaminovy sok, teda viacnasobne, nez si schopna denne beznou stravou prijat. Na to je idealna potravinova doplnk. vyziva, ktorou sa nepredavkujes. Treba si zistit, co je dostupne na SK a financne pre teba (lebo kvalitne a spolahlive nie su prave najlacnejsie) ale neber ziadnu chemiu.

MackaVoVreci

ako prevenciu urieknutia (ak to mas kvoli ociam) by som skusila vyrazne doplnky. napriklad cervenu celenku alebo nahrdelnik, nieco co odvedie pozornost od oci. ja ked som bola mala, mama mi davala na kocik cervenu stuhu, lebo som mala vraj velmi vyrazne oci a tiez mi byvalo zle, teda aspon tak mi to hovori.

natusa42

deria a ako to teda myslíš ,aké iné B čko ?akože zelenina a ovocie ?ale ved to jem stále a nič ...
môj priateľ ?od dnes už bývalý možeme hovoriť ..EX priateľ ...no zabil ma,zabil moju dušu ,srdce všetko,ublížil mi ..ja som jemu .-..a všetko je stratené ..už ...nezaujíma ma nič ..chápeš ?vyše ročný intenzívny a pekný vzťah ,pomýšľali sme na manželstvo ...a zrazu BUM ..a všetko sa rozplynulo

Deria

Natusa, samozrejme, ze ti B-cko z lekarne nemoze pomoct! Este som nepocula, aby synteticke vitaminy niekomu pomohli. Pisala som, ze nemaju takmer ziadnu vstrebatelnost, teda ucinok nulovy. Ty potrebujes take vitaminove bomby ale chemiou sa mozes akurat tak predavkovat.
Mozes prezradit, preco ta tvoj priatel zabil? Co sa stalo?

natusa42

deria berim Bcko uz asi tri mesiace a nepomaha mi nic absolutne :(ziadny B komplex uz nepomaha,skoda reci nad tym vsetkym ,ja uz nemam "nádej " ...
ved to,v podvedomí sa mi az prilis vela usadzovalo toho ...a raz to vyvrcholilo -nemyslim len ,co sa tyka urieknutia..vzdy som bola clovek ,ktory bol pokojny ,pokorny voci vsetkym ,strasne mily a dobry ku vsetkym ,aj ked som bola nahnevana a rozzurena na nieco,tak som vzdy bola ticho,dusila to v sebe ,nikdy som nci nedala najavo ,vzdy som sa bala to najavo,lebo ma ucili vzdy,ze netreba nic davat najavo v mojej rodine ,ze to je "inteligencia " ..a ani mi to povolene nebolo vlastne ..
a s priatelom -to uz ..boze ,to je kapitola sama o sebe,tio uz ma tak dorazilo ako este nic asi v zivote -zabil ma doslova...ten chlap ma zabil ...:(:(:(:(:(
mne uz nic nepomoze som v takej hlbokej depresii

Deria

Natusa, nemyslela som to tak, ze si mala zlych rodicov. Dianie okolo nas nas vzdy nejako ovplyvnuje. Mozno si napr. vela pocuvala o urieknuti, co sa ti v podvedomi usadilo, pretoze väcsina ludi ani nevie, co to je. Nase podvedomie totiz registruje veci, ktore vedomie casto ani neregistruje, cize mohlo to byt aj v detstve, na co sa ani nemusis pamätat. Ale to bol len taky priklad. A ak si presvedcena, ze ti tvoj vztah, ktory teraz este udrziavas nerobi dobre, tak to ukonci. Lebo vsetko, co robime proti svojej voli alebo pretvarky, nam berie energiu. Zrejme sa k sebe nehodite. Cize rob to, co ta bavi, stretaj sa s ludmi, ktorych mas rada, s ktorymi sa mozes zasmiat. To vsetko dobija energiu. Okrem toho, doporucujem ti kvalitnu doplnkovu vyzivu (nie synteticku, ta nema takmer ziadnu vstrebatelnost ale na prirodnej baze!) a hlavne B-komplex, ktory je priam balzam na psychiku. Pretoze stres zabija hlavne B vitaminy, coho nasledkom mozu byt depresie, psychicke poruchy ako aj fyzicke choroby.

allie

natusa42

ako to? slovensko je plne krasnych miest a peniaze na cesty? to uz je prekonane, skus cez couchsurfing.com, alebo vyuzit leto a vytiahnut stan. staci raz vykrocit a ostatne ide samo.
co sa mesta tyka, ani ja sa tam necitim najistejsie:)

alebo si najdi nieco codobne, nieco pri com na vsetko zabudnes, a pri com si hlavne oddychnes.