Je to úchylka ???

Príspevok v téme: Je to úchylka ???
AFTERLIFE

Pri priatelovi nedokazem byt dlho nezna, to by som sa musela extra premahat, respektivne dokazem, ale len po oragazme.
Mam stale chut na sex, nech sme kdekolvek, a ked sme spolu, niekedy je to na nevydrzanie... aj ked sa milovat nemozeme ale ta predstava je uplne vzrusujuca, ze niekto je za dverami.
Ked k tomu pride, nutim ho, aby mí robil zle. Skriabal ma, minimalne nechtami po chrbte, ostrymi predmetmi odmieta...ale mna to velmi vzrusuje. Nutim ho aj aby mi nadaval, ale nerobi to, ale velmi po tom tuzim, po tej tvrdosti, nesputanosti, po tvrdom sexe...a stale...
Niekedy sa neviem ovladat a pride to az do takych situacii ze ma na rukach modriny odo mna...
je mi to velmi luto, ale ked to pride, ja neviem... proste je to silne, ta neskutocna tuzba...

mam depresie od malicka, a som aj pasivne agresivna - to mi povedala psychiatricka ku ktorej chodim pre problemy s bulimiou a depresiami...

Poradite mi? Aky je vas nazor? Ale prosim, hlupe poznamky piste inde...

AdamKrt

Asi mas masochisticke sklony. Zajdi si do nejakeho sexshopu a kup si nejake vybavenie, biciky a co ja viem, co este. Dohodnite si nejake slovo, ktore bude znamenat koniec/prestavku, aby ste nezasli prilis daleko a vyblaznite sa podla potreby. Pozor, neprehanat, aby nedoslo k urazu....

tibike81

si myslím, že trochu osrejšie hmaty, škrabanie, kúsanie, "drbkanie" by išli; a aj nejaké vulgarizmy by sa dali zniesť šepkane do uška, ak to môže pomocť k iskre a vzrušenej nálade...

AFTERLIFE

Mne sa snivalo asi dvakrat, ze som to chcela robit s mrtvolami, a tak, bola som z toho po zobudeni v soku... Pretoze aj ked mam urcite sexualne sklony, nikdy by ma nenapadlo nieco take nechutne... ale premyslala som velmi nad tym, ci to nie je sposobene aj mojou psychikou...
Jednoducho, ci nemam iste "kody" uz v sebe

jakhob

aha, tak to je iná... no neviem neviem. Mala by si sa trošička spamätať a ak ťa tvoj partner miluje, mal by ti pomôcť sa z toho dostať, od toho by mali byť milujúce osoby. Snažil som sa, ako som len vedel, aby som ti poradil, tak snáď ti dá dakto lepšie rady, prepáč.

jakhob

AFTERLIFE: "...na skľudnenie hormónov.." nie "hormonálne tabletky !! Niečo na upokojenie, dačo také ako bývajú aj antidepresíva, ja neviem, také tabletky žiadne neužívam, len ti radím, možno si len pokecáte! Za odskúšanie predsa nič nedáš, iba za prehliadku :D

AFTERLIFE

Nechcem uzivat ziadne hormony, pretoze to je fakt len same svinstvo. Chcela by som pocut vase nazory, co si o tom myslite, je to v poriadku?

jakhob

Veľmi rád by som pomohol, ale sklony k sadomasochizmu (čím by sa aspoň sčasti tvoja "úchylka" dala nazvať) nemám. Jediné, čo by som ti poradil, aby ste to spolu prediskutovali a našli zlatú strednú cestu príjemnú pre oboch alebo potom návšteva u gynekológa, ktorý možno bude vedieť poradiť - či už dákymi tabletkami na skľudnenie hormónov alebo odporučením k inému odborníkovi.