Ľudoví liečitelia, za - proti...

monulienka1

pre Rasta ja ani neviem ako to mam opisat proste mne byva bud od žaludka alebo od brucha zle a napina ma na vracanie či niečo zjem vypijem alebo len tak

ta3

Lesak
som velmi rada, ze Ti mozem fundovane poradit, mam s tym bohate a dobre skusenosti, moj manzel mal vela rokov Bercove vredy na obidvoch predkoleniach, nic nepomahalo, obcas sa aj zahojili, ale zakratko zase otvorili na inom mieste, raz s tymto problemom, ked rany boli uz velmi velke, hlboke a infikovane sa dostal do nemocnice, kde mu rany klasicky osetrovali, prevazovali a liecili antibiotikami, nastastie sa tam objavil jeden odbornik, ktory pri pohlade na rany vyslovil vetu: na to pomoze iba zinok, po prepusteni z nemocnice manzel o tom povedal svojmu lekarovi a ten tuto radu nezobral ako urazku jeho neschopnosti, ale bol pristupny a tak sme zacali skusat zinok, sam lekar bol prekvapeny, ze tak hlboke a skarede rany, ktorych sa manzel nemohol zbavit cele desatrocia, sa kompletne vyhojili uz mozno po 2-3 mesiacoch
ja zijem v Australii, tak neviem, ake su moznosti na Slovensku, ale skus sa poradit s lekarom alebo s lekarnikom, ci u Vas dostat zinkove obvazy alebo zinkovu pastu, v obidvoch pripadoch si myslim, ze sa jedna o emulziu oxidu zinocnateho (ludovo povedane zinkovu bielobu), obvaz (napusteny zinkovou bielobou) je lepsi, pohodlnejsie sa s nim manipuluje, jednoducho sa nim noha obviaze na 2-3 dni, potom sa obvaz da dolu, noha sa umyje, vysusi a znovu sa novy obvaz aplikuje, aj zinkova pasta je rovnako ucinna, len sa s nou tazsie manipuluje, pasta sa horsie nanasa na rany, lebo nechce na ne priliehat, robila som to tak, ze na sterilnu gazu som naniesla vrstvu tejto pasty a gazu som prilozila na ranu a nohu potom obviazala obycajnym alebo elastickym obvazom, zinkovy obvaz firmy CovaTec, mam prave pred sebou, je vyrobeny v UK, ma nazov Flexi-Dress a podtext: Ambulatory management of venous leg ulcersand lymphatic edema, skus sa pozriet na internete, ci sa neda objednat z UK, vela stastia

lesak

PROSIM O RADU PRE MOJU MAMINKU UZ VYSE 15 ROKOV MA NA NOHE BERCOV VRED KAZDYM ROKOM VACSIE ZIADEN DOKTOR JEJ NEPOMOHOL RANA SA NEZATVARA AK NIEKTO VIETE O VYNIKAJUCOM LIECITELOVI DAJTE MAM VEDIET DAKUJEME VSETKYM CO POSLETE ODPOVEDE

mata-matisek

ahojte poradite mi niekto niekoho kto mi pomoze pri vypadavani vlasov a ak niekto ma cislo na pani Galinu s RS poslite mi prosim.problem je v tom ze som taliansku a ci sa nieco da robit aj na dialku to neviem.dakuujem

karioll

zaujimave ze ked chces chlieb,ides do pekarne.ked ostrihat tak k holicovi,ked sa ti pokazi auto tak do servisu atd.preco si myslis,ze by ti mal nejaky ludovy liecitel,ktorich aj na tomto fore je lna rit mal pomoct?ked ti nepomoze lekar,tak ho vymen,ale nezveruj jedine co mas,svoje zdravie a zivot ludom,ktori nie su kompetentni,ja si nemyslim,ze vsetci su hlupi a chcu zarobit,ale vela ich je takych,co si nastuduju nieco,bez kauzalnych suvislosti a potom radia.ked ma niekto komorove extrasystoly alebo bercovy vred,nepomoze mu akupunktura ako tu ponukaju,a ze si vyberies ludoveho liecitela je len tvoja vec,lebo si dospela a svojpravna a ked sa ti nieco stane,zodpovednost nesies ty.vzdy.

otrasena

Moja dobra kamaratka mi odporucila jedneho pana Sergeja z Ukrajiny, ktory ma sidlo v BA a okrem masazi robi aj reiki. Stalo sa to pred par dnami, ked som sa objednala a prisla som na masaz a reiki. Tento pan ma pocas masaze sexualne obtazoval, dotykal sa miest, ktorych nemal a najhorsie na tom bolo, ze som bola v takom soku a taka strpnuta, ze som sa nevladala ani pohnut.. Ked som mu povedala, co to robil, ubezpecoval ma, ze sa mi to predsa velmi pacilo a ze na toto zabudneme... Hovorila som mu, ze sa mi to nepacilo a citim neskutocnu spinu a traumu.. Odchadzala som zdrvena a s placom. Na ulici som sa zosypala, volala som kamaratke, potom na policiu. Nepomohla som si. Dotycny pan vraj nespachal trestny cin, len priestupok. Podala som sice trestne oznamenie, ale na to, aby bol stihany, musia byt podane minimalne 3. Zvlastny zakon.. Zistila som si o nom informacie od pani, kde si prenajimal priestory predtym, a bolo mi povedane, ze som nebola prva, ze toto su jeho bezne praktiky a skusal to na viacero zien. On si vytipuje slabsiu osobu a na nu to skusa. Moja kamaratka bola v soku, lebo jej sa nikdy takto ani nedotkol. Som zufala, lebo neviem, kedy sa z toho dostanem, poriadne som odvtedy nespala, mavam zle sny. Chcem, aby sa toto uz ziadnej zene nestalo a aby za tieto ciny pykal a bol sudne stihany. Nebojte sa a podajte trestne oznamenie, nemoze predsa robit taketo veci s vedomim, ze sa mu nic nemoze stat.. Naberte odvahu a pomozme ho zastavit..

bejbyvi

ja som narazila teraz na pani Sonu, ktora robila v TV nautik... nebola som este u nej takze neviem, ale mala by som k nej ist... som zvedava

house

Su ludia ,ktori dokazu pracovat s magnetickou energiou ,kde chyba dodaju, kde prebyva uberu tot asi vsio.Zabera to,
ale len docasne...