Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autistické dieťa...

radana

Sony,dik za prianie.
Ano mala som to tazke,prve roky,ale ked som sa naucila so synom spolupracovat a spravne k nemu pristupovat,vsetko sa zmenilo.So synom mam vyborny vztah a je to stale zo dna na den lepsie.Este raz dik,v tejto pokrocilej dobe prajem vsetkym dobru noc :)

radana

Bingham dik :)
Este by som chcela poprosit Sony,rng,Peto T..Aby mi neadresovali ziadne prispevky o dolezitosti brania doplnkov pri autizme,ked chcete ,adresujte to inym.Sony,teba si pamatam z temy o vitamine C,ako si ludi,co nemaju za potreby brat tony doplnkov obvinil,ze su bez svedomia...Myslim,ze kazdy mame na urcite veci svoj nazor a toto forum je aj o diskutovani a o tolerancii k inym nazorom.Nikdy som do syna nepchala nijake psychiatricke lieky a nechcem do neho pchat ani megadavky doplnkov.Na vyrazne zlepsenie jeho stavu mi stacil spravny pristup.Dakujem za pochopenie.

RNG

radana citaj pozornejsie, hovorim "prijde" nie prejde
Inac doplnky vyzivy obsahuju to iste, ako vyziva, len casto v ovela vacsich mnozstvach. Takze aj s obycajnou potravou sa mozog vyhoji a regeneruje, len nie tak rychle alebo ucinne.
A odmietanie niekoho druheho rad, s ktorymi ma zrejme viac uspechu ako ty z dlhorocneho opatrovania autistu je nerozumne. Casy sa menia, metody tiez s nimi a pribudaju nove vedomosti, hlavne vo sfere alternativy
Totiz kazda nova metoda, pokial nie je schvalena je alternativna. A casto sa napriek ucinnosti neschvali, lebo su aj ine hladiska pri tom, nez len zdravie, najma ekonomia. A to zrejme vy tu, bingham a radana, nechapete.
Vy sa nazdavate, ze vsetko, co je uzitocne medicka komunita okamzite prijme.
Nuz prestudujte si trochu historiu, aby ste videli, ako sa casto uzasne a prevratne veci v medicine medickou komunitou desatrocia potlacali. A nebolo to len v minulosti, deje sa to tak isto aj teraz.
Velmi rychlo prejdu len metody a prostriedky, ktore zvysuju prijmy medickeho priemyslu.
Tie, co by znizili prijmy sa velmi ucinne blokuju.

Sony..

209.85.129.132

209.85.129.132

Viem ze to mas tazke. Nie som nato odbornik, ale RNG viac krat pisal, ze autizmus v USA rapidne stupol po zacati ockovania a to moze suvisiet so zamorenim ortutou. Je velky suvis medzi zamorenim ortutou a nedostatku B12, preto zrejme maju oba liecebne postupy rovnaky efekt.

file:///C:/Users/Brandis/Desktop/Rev%C3%ADzie_Br/Nov%C3%BD%20prie%C4%8Dinok/B12%20mercury.htm

Zelam ti vsetko dobre.

radana

Sony,nehnevaj sa,ale ja na toto neverim.Mam 15 rocne skusenosti s autistickym synom a vzhladom na vyborne vysledky,co sme dosiahli nemienim nic menit.Toto mam odskusane a nebudem zo syna robit pokusneho kralika.Myslim,ze 15 rokov a to,co sme so synom dosiahli staci na to,aby som sa rozhodla tak,ako som sa rozhodla.

radana

Bingham,dik.Pravdu povediac aj ja som velmi rada ze synovi sa takto zlepsil jeho stav.Vies,ked bol syn taky ale stvor-rocny,boli sme na par sedeniach u skolskej psychologicky,ktora sa figu rozumela do autizmu.Stale mi opakovala,ze maly musi byt vyluceny z kolektivu,bla,bla,bla...Nesuhlasila som a vybojovala som si u nej,nech mi dohodne stretnutie v detskom integracnom centre.Vtedy sa na mna osopila,ze naco,ze aj tak mu to nepomoze.Ale nastojila som si na svojom.A tam nam velmi pomohli.Dostali sme velmi sikovnu specialnu pedagogicku,ktoru tato praca s autistami bavila a venovala sa jej 100%tne.Ked som mala nejaky problem,presli sme si to,poradila mi a ja som sa tym riadila a casom som jej uz aj ja sama hovorila,ako sme riesili situacie a co na syna velmi zaberalo.Autisticke deti su totizto ako casovane bomby a vybuchnu v tej najnevhodnejsej dobe.Naucili sme sa rozoznat,kedy sa syn zacal my sme tomu hovorili-startovat,proste dostaval sa do tranzu a odputali sme hoci cim jeho pozornost,takze nakoniec k problemu ani nedoslo.Proste sme zacali rozpravat o hoci com,co bolo prave v okoli.Nerozpravali sme to jemu,ale akoby sme to hovorili nahlas sami sebe.A on spozornel,ze co si to rozpravame a aj zabudol,ze nam chcel urobit scenu.Ale to vsetko islo casom a skusenostami.A to je ixmilion takych skusenosti a poznatkov,co ako riesit.Takze spravny nenasilny pristup k dietatu je pri autizme velmi dolezity.

bingham

Mily RNG neviem kde si studoval, ale autizmus je TRVALY STAV - ale da sa zmiernit a daju sa dosiahnut urcite pokroky

Radana som rad ze si zvolila spravny pristup a dufam ze to bude stale lepsie a lepsie - drzim palce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Autistické dieťa... - Fórum - ZDRAVIE.sk