Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

CurrantJuice

No ja som mlada baba (19 r.)...Mna by skor zaujimalo, ci to moze mat pricinu v tom, ze som vegetarianka uz treti rok. Uzivam zinok aj B-komplex a len tak z nicoho nic mi zacali ovela viac padat ako predtym. Moze to byt sposobene tym, ze mi chyba zelezo? Pocula som, ze ked je nedostatok Fe tak sa niektore vitaminy nevstrebavaju.

Tyriss

Este mi napadlo ze kolko mas rokov? Pretoze kolegyna mojej mamy (43rocna) mala tiez velky problem s vypadavanim vlasov ale iba na vrchu hlavy a po vysetreni zistili ze ma prebytok muzskeho hormonu testosteronu, ktory u muzov sposobuje plesatost, kuty a pod. Takze urcite zajdi na kozne nech ti spravia vysetrenie krvi, ale nie take vseobecne, ze zvysenie alebo znizenie krviniek, ale komplexne na vitaminy a mineraly a hormony.

Tyriss

Mne zacali padat po skuskovom teda paradoxne ked vsetok stres pominul.Zasla som za koznou lekarkou, ktora mi dala Alpicort - taku vodicku co sa vtiera do vlasov, predpisala Revalid (kupila som si balenie 120 kapsul a brala 3x na den), endokrinologicka mi nezistila poruchu stitnej zlazy, doktorka mi odporucila si neumyvat casto vlasy a nestahovat v gumicke, skor spony nech su volne, pila som zihlavovy caj, aj teraz si obcas dam a teraz po pol roku je vsetko o.k uz ziadne chumace nezliezaju z hlavy.Uz nechcem zazit tu traumu pri cesani ze vypadne plna hrst a po umyti zlezu silou vody zo sprchy dalsie.Kazde umyvanie a cesanie zacinalo a koncilo placom.

mmmel

Ja som si teraz čítala ponuku BABÉ a tam je aj na vypadávanie vlasov jeden sampón. Je to v lekárnach dostupné Nám uz jeden sapon pomohol.Aj tento musí byt dobry.

hejka

Urcite potrebujes doplnit mineraly a stopove prvky, daj si vysetrit krv budes mudrejsia. Faza-3, Dakseen, Saupseen od drnona-arche.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk