Kto je šťastný?

Azuriitko

šťastie, neviem či žiješ v takom pochmúrnom prostredí abo jako, ale ja osobne nepociťujem, že by ľudia boli strašne nešťastní. Každý má svoje starosti, ale inak sa vie hocikedy radovať. Akurát je problém jedine to, že niektorý sa nechcú radovať z maličkostí, lebo sa im to zdá príliš detské. Pomaly 18 ročný si hovoria to je pre decká a tak, a nemajú kôli tomu z toho radosť. Ja mám 23 a poteší ma hocaká blbosť, a som jak decko? Možno áno, ale mne to nevadí :D

šťastie

ked tak rozmýšľam nad tým, na čo sa ľudia sťažujú a čo ich trápi, ked s nimi hovorím, tak väčšinou sú to TUZBY...chceme to, čo nemáme a netešíme sa z ničoho. Prečo sú všetci takí nespokojní a ako potom ma byť človek šťastný? Pre maličkosti vie byť človek nespokojný a trápiť sa.ach, jaj...

Azuriitko

Petuska B, tak ja som netvrdil, že láska či šťastie sú hmotné, ale žena ako hmotný dôsledok lásky a tým pádom šťastia, vlastne patrí do toho okruhu, ktorý spôsobuje šťastie, aj keď zase asi môžeš povedať, že to je láska, ale tá potrebuje pre svoju existenciu niečo hmotné. Ako súhlasím, že šťastie je v nás ale minimálny podnet je podľa mňa pre udržanie si šťastia potrebný. Ako dúfam že dobre chápem ako to myslíš :)

meForMe

jeeej mozem sa k Vam pridat?:) aj ja som stastna :) aj ked momentalne az tak uplne nie (Pohoda) ale inak sa povazujem za stastneho cloveka :) milujem zivot so vsetkymi pozitivnymi aj negativnymi strankami :) som stastna ked mozem prejavit svoje stastie pred tymi smutnejsimi ludmi a dodat im trochu usmevu, smiechu, optimizmu do ich mraciacich sa tvari :) aj ked pride nieco zle, vzdy si poviem, ze to tak ma byt a uz sa zas tesim na to dobre :)

meForMe

jeeej mozem sa k Vam pridat?:) aj ja som stastna :) aj ked momentalne az tak uplne nie (Pohoda) ale inak sa povazujem za stastneho cloveka :) milujem zivot so vsetkymi pozitivnymi aj negativnymi strankami :) som stastna ked mozem prejavit svoje stastie pred tymi smutnejsimi ludmi a dodat im trochu usmevu, smiechu, optimizmu do ich mraciacich sa tvari :) aj ked pride nieco zle, vzdy si poviem, ze to tak ma byt a uz sa zas tesim na to dobre :)

somka

Co je to štestí? Muška jenom zlatá...
Každý deň priletí ku mne taká zlatá muška aspoň na malú chvíľu a som šťastná. Napr., mám pohodového syna, ktorý mi robí radosť, zatiaľ prácu, včera, ako každý víkend sme sa všetci súrodenci s rodinami stretli u rodičov a bolo nám fajn a dnes som dokonca uhádla pár čísiel v lotérií, takže aj ti euriky naviac ma potešia. Všetko sú to také malé mušky, ktoré nám privodia pocit šťastia :))