Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čudný výrastok na konečníku

Príspevok v téme: Čudný výrastok na konečníku
12345

Chcel by som sa opytat ci to moze by zlata zila,ked sa mi asi pred rokom urobil taky vyrastok pri konecniku,ktory ma rozmery asi 0,5*0,5 mm,a vyzera asi ako fazula,alebo co,no proste vychadza to z tela ako bradavica,alebo tak nejako.vobec to neboli ani na dotyk ani to nekrvaca...a hanbim a zaroven aj bojim sa s tym ist k lekarovi,a ani neviem ku ktoremu by som mal zajst...ci k normalnemu,alebo urologovi,...pri stolici problemy nemam.

Veeera

Všetké výrastky treba ukázat lekárovi aby nebolo neskoro a pre naše ukludnenie. Môže ist o banálnu vec ale môže to byt aj velmi vážne. Gastroenterolog už vie presne ako na to .

123456789

dobry den mam taky problem minuly tyžden som mala tvrdu stolicu až ma rezalo kym vyšla ale asi tak o 2 dni som sa večer zobudila na to že mi niečo zavadza na konečniku.myslela som ze je to ešte stolica aj ked som sa bola umyt tak som sla ešte raz ale rano mi to nedalo tak som sa pozrela do zrkadla a mam tam takako vredik ale tak to vyzera ako zrazenakrv..možte miporadit čo to može byt:vopred dakujem

1111111

Dobry den ja mavam tieto problemy od 1 rocnika na strednej skole krvacanie bolo ptm bol klud po par mesiacoch recidiva ptm zasa klud a tak teraz mam 20 a krvacanie mam od zimy... lekar mi vzdy povedal ze mam pri konecniku trhlinku kt. sa tvrdou stolicou zvecsuje ze sa to da liecit ale aj chirurgicky odstranit ale nikdy som si to nedala ...vtedy mi robili aj to vysetrenie a trhlinka sa potvrdila aleodvtedy presli 4 roky a mne sa to stale vracia ked citam tieto vselijake clanky bojim sa ze ak pojdem k lekarovi zistia mi rakovinu hrubeho creva....

Jaaaaaa

Ok, tak potom je to asi aj aj...lebo ho nahmatam ako vyrastok a ked ho vidím v zrkadle je to koža pripomína mi steak(maso)az nato ze nekrvaca.TAk ak asi sme sa nepochopili...HPV je vírus Ten je zaradený kde potom do výrastku či živého masa? Koniec koncov tento problém má kopec z nás...delphia si doktorka?Súdim to z toho ako píšeš...dakujem za radu.

J111

Moj nevlastny otec bol na takej operacii, bol zaveseny a nohy musel mat uplne roztiahnute a tak ho operovali. No, hruza.

delphia

ale je v to rozdiel. vyrastok je vyrastok. nie je to ziadna rana- nemokva, nekrvaca, iba si ho tam nahmatas. v podstate nerobi ziadne problemy, len treba dodrziavat zvysenu hygienu a nevyzaduje ziadnu odbornu liecbu.

a zive maso je predsa rana. moze krvacat pri stolici a nakolko ide o chulostivu oblast- pritomnost e coly- ranka sa infikuje, nehoji sa, mokva, zapaluje sa,... treba to riesit na chirurgii lokalnou liecbou.
...ale ani neviem preco ti to pisem, vsak pises, ze ty nepotrebujes ponaucenie... ale netusim, ako si mohla moju jednoduchu otazku zhodnotit ako nejake ponaucenie?..ale vsak nech..

Jaaaaaa

Delphia napíš rozdiel... ja vtom žiadny nevidím...vyrastok z masa je to isté a som si žiadala o radu nie o pounaučenie...!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čudný výrastok na konečníku - Fórum - ZDRAVIE.sk