MLEČNA CHRASTA

RNG

lozenie BABE jemneho samponu(predpokladam, ze tento bol pouzity na tu infantilnu seborrheu)

VLASOVÁ ZMĚKČOVADLA.............................2.50 %
VČELÍ MATEŘÍ KAŠIČKA ..............................1.00 %
ŠALVĚJ .....................................................1.00 %
SAPONARIA................................................0.50 %

mirka 23

Aknitka byvala som dosť chorá. Oslabená imunita z množstva antibiotik, ktore mi davali za detstva, v dôsledku toho a aj vdôsledkom očkovaní samozrejme prišla alergia. lekárka ma samozrejme nutila na alergologiu, na ktorú som nešla.

Teraz chorá nebývam, lebo beriem doplnky, a ak ano, riešim to doplnkami a zdravá som v priebehu dňa, takže choroba neprepukne. Alergické reakcie vôbec nemám môže za to Cečko a quercetin. Kortikoidy neberiem, chemickú tabletku som v ustach nemala 10 rokov.
Manžel mal nedavno kyseliny, začal brať enzymy, Betain HCL, a pepermintový olej a za 2 dni bol v poriadku. Vtedy mi pomohol Damian.
A takto budem liečiť aj svoje deti, ale ATB nebudú brať.

aknitka

mmmel, mirka 23 je už raz taká. všetko je podľa nej škodlivé, očkovanie neuznáva takže nemá význam sa s ňou o tomto naťahovať.

mirka 23 bývaš chorá? a ak náhodou áno, čím sa liečiš? a tvoje deti budeš liečiť čím, keď budú choré?

mmmel

Ahoj mirka23. Asi som velmi blbá, ale potom aj ten produkt od BABÉ, ktorý som odskúsala. A dietetu pomohol a zlepsil kvalitu zivota nám aj jemu. Fakt más pravdu kludný zivot je blbý.

ASI si myslela na mastenec, ten sa pouzíva ako plnidlo do tabliet, nakolko to potrebuje mat urcitú formu.

Ale namyslím si, ze vsetko co je z lekárne je skodlivé, lebo ako malá si urcite dostávala ockovanie proti chorobám, a tie boli tiez z lekárne a asi Ti zachránili zivot. A mozno je to skodlivé.

mirka 23

mmmel, fakt blbý prstup máš...
A fakt si taká naivná, že si myslíš, že všetko z lekárne je bezpečné? Je to práve naopak. Všetko z lekárne je škodlivé, všetko! Aj blbý Celaskon obsahuje masteec.

mmmel

Ano, je to ono. A ten sampón bol super. Velmi rychlo sme sa toho zbavili a teraz to uz pouzívame ako prevenciu. A je z lekárne, takze bezpecné. Ja som z tejto kozmetiky BABÉ uz brala vela vecí a som bola velmi spokojná.

aknitka

čo je to tá mliečna chrasta? také žltkasté šupinky na hlávke? ak áno my sme na to dostali salicilový olej a postupným vyčesávaním sme sa toho zbavili. ale ak je na to už aj šampón tak je to fajn lebo s tým olejom to bola hotová tortúra.

mmmel

No, ten kto uz mal dieta s mlecnou chrastou tak vie, ze najlepsie je zbavit sa chrasty a to podla moznosti najjednoduchsím sposobom. Nám tento sampon pomohol.