Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko kilo by som mohla schudnut..

rinka minka

Ahojte ja viem ako schudnut sedem kil za dva tizne chcetevediet nechal ma moj muz z malou a som sa trapila nic som nejedla cele dni a o dva tizne dosiel naspet a ja som bola stihla:-D :-D :-D

Vickyke

Mam 29,a 94 kila...som z toho mimi...pred rokom sa mi narodil syncek(ked som otehotnela, mala som 72kg bola som spokojna sama so sebou),ale teraz som sa dajako zatala na tejto vahe 94kg.Neprejedam sa,snazim sa jest zdravo uz mesiace,a nejde to...poreadte mi dakto nejaku jednoduchu dietu,ktora aj pomoze...pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee
dakujem

maringotka

JEžIš LUDIA šECI TU PIšETE TO NEJEST HENTO NEJEST JA SOM SCHUDLA TYM žE SOM S KAžDEHO JEDLA LEN TROCHU A TROCHA POHYBU DOTOHO A IšLO TO SNAžILA SOM SA S DRASTICKYMI DIETAMI POL ROKA KTORE SOM WYDRžALA DRžAT TAG ANJWIAC TRI DNI A POTOM SOM KAšLALA NA TO WYčITALA SOM SI TO ...MI PRESTLO AJ CHUTIT VELA JEST .....KEKSIK...ODHRIZLA SOM SI SNEHO A A POMYSLELA NAčO HO JEST ABY BOLI DALšIE WYčITKY??KJAšLAT ZABALILA SOM HO NEZJEDLA žE NAčO CELY ZASE ABY SOM LEN PRIBRALA KAšLAT TO...A KILA IšLIA J SAME.... WEčER SOM RADšE IšLA SKOREJ SPAT AKO SA PREJEDAT..WELA šTASTIA...

karlicka

ahoj kraska,
možeš jest aj chlieb,aj rožky a nepriberieš. musia však byt celozrnné a iba 80g na den. rozdel si to na 2x---1rozok na ranajky ( so zeleninou,šunkou a maslom ) a druhý na olovrant ---napr. s tvarohom nízkotučným
držím palce.
a ešte jedna rada,jedz pravidelne---každé 3hod,pi vela čistej vody 2-3l a aj si zacvič....

kraska1008

PROSIM PORADTE MI S COHO SA VIAC PRIBERA S ROZKOV ALEBO S CHLEBA JEDNA PANI MI PORADILA NECH NEJEM CHLEBA LEN ROZKI A SCHUDNEM JE TO PRAVDA???

simonka :)

podla mna vo svojom veku pri svojej vyske a vahe nemusis chudnut.-zalezi od toho ako to mas rozlozene.robievaj len nekake cviky an bruco a nohy, to uplne staci a plus nejedavaj vecer neskoro..a ani mastne a take veci..lebo pri rychlom tepme chudnutia sa ti to aj raychlo casom vrati...ja som raz tiez chcela schudnut 5kg ale tym sa uz netrapim lebo som mala problemy a mi bolo hrozne..lebo som ich schudla vies..citila som sa skvelo..ale ked som uz mala tuu vahu kt.som cela tak potom som nemohla nic papat aby soom nahodou nepribrala..som zjedla rozok so salamou dietnou a uz som videla akoby som tucnejsia :(/...tak to neprehanaj..lebo telo si vsetko pamata a raz ti to vrati bud jojo efektom alebo neskor dakymi chorobami..vela stastia :)

land

hehe dakujem si zlata riadne :) aj ja tebe držim palce ak chudnes :) alebo v niečom treba heh no oki idem behat teraz tak dakujem ahoj zatial :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko kilo by som mohla schudnut.. - Fórum - ZDRAVIE.sk