Kolko kilo by som mohla schudnut..

land

nie nie mne to vyhovuje 3krat uplne.. len s pytam lebo všade je to inak popisane. tak kedd budem jest 3krat tak sa mi nespomali metabolizmus?

kaviaren11

je mi velmi tazko odpovedat lebo si stale vo vivoji ...nechcem ta strasit ale ked budes drzat diety moze sa ti zastavit rast....zeny sa vyvijaju do 21 roka zivota...
takze ziadne drastaky oki???
a co sa tyka toho kolko krat jest jedny tvrdia 3 krat iny 5 krat jedz tak ako tebe vyhovuje....

aby si nebola hladna...ja jem 3 krat denne...ale kebyze chces jest 5 krat denne je to v poriadku...

land

no tak mam 15r 165cm a 58 kg.. aa tak z brucha by som chcela dat dole a z noh.. ňňale tak nejem vela ani mnič take nezdrave tak nechapem tomu.. a ešte som chcela sa spytat že ked jem napr 3krat denne a lepsie je 5krat ..tzak si to jedno čoby som vlastne zjedna na 3krat rozložila na 5krat ci nepriberiem...

kavairen11

napis aj vysku ta je velmi dolezita...a vek ta tiez poprosim lebo mi to pride ako ,,modny hit,, kym nemas 155cm nemala by si si robit ,,tazkuhlavu,, aj ked kazdu zenu to pravdaze trapi ale my sme k sebe velmi kriticke...ak mas niekde nepomer napr brucho alebo nohy ....mala by si zacat iba pravidelne cvicit a pravidelne jest 3-5 krat zalezi len od teba ako ti to vyhovuje....

kaviaren11

napr ak mas 100 kil makke sadlo a zly zivotny styl tak aj8-9 kil ale takych4-5 bude ako precistenie zaludka a celeho organizmu

ak mas 70 kil a polotvrde sadlo tak 5-7 kil...

ak mas 55 a pevne sadlo tak na vahe neschudnes nic ale sa ti spevni cele teto....

pozn.na 100 kil 8-9 kil nebude ani vidno ze si schudla....

treba pochopit jedno ze ak si to za 2 tyzdne nenabrala nemozes ocakavat ze to za 2 tyzdne schudnes....

ale drzim palcaky ...je hlavne ze sa aspon snazis

cokoladka898

jaj tak mozes aj 6 len potom neviem ci je zaruceny jojo efekt. vies ked sa teraz rozhodnes ze budes jest zdravo atd. a ked som potom vratis k starej zivotosprave aby si to zas nenabrala naspat, len o to tu ide chapes nie

land

lebo jeden chalan s ktorym som choievala do fitka mi povedal že by som mohla 6kilo dat dole za dva tyzdne behanim a takouto stravou ale mne to pripada vela tak preto sa pytam ... ale diky za odpoved:))) a že on to ma overene a on je v tom skuseny tak.. preto

cokoladka898

je to velmi individualne a neda sa urcit kolko presne schudnes. drzim ti v tom palce. ale podla mojho nazoru keby si schudol zdravo tak ako pises tak by to mohli byt za tie dva tyzdne tak tri kila. neviem mozno je to blbost co som napisala ale je to moj nazor.